Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (6η αγωνιστική, 24/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Κορωπί Φασόλης-Αντωνιάδης (Παππάς)

ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-ΑΟ Ερμιόνης  Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)

Παναχαϊκής 13.00 Παναχαϊκή-Νέο Ληξούριο Παπαδόπουλος Χρ.-Τζίμης (Πίγκας)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 18.30 Άρης Νίκαιας-ΣΔΥ Τρίπολης Μαρίχλη-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)

Σοφία Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-Γλαύκος Καρακωνσταντόπουλος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)

Δημ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Ακράτα Σκανδαλάκης-Καρανικόλα Ελ. (Φαλούκας)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΟΚ Χαλάνδρι  Καρακάσης-Καραμπιτσάκος (Καραλής)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΚΣΓ Ν. Φιλαδέλφειας 13.30 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Τσακαλογιάννης-Χατζημάρκος (Κουλούρης)

ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ένωση Ιλίου Σοφιανόπουλος-Λαμπίρης (Μάρης)

Τ. Καμπούρης 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου Μαρτινάκος-Αγγελής (Κάλφα)

Νέο ΚΓ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τριγλίας Πόντας-Ασλανίδης (Σαμαρτζή)

ΚΓ Ζωγράφου (κ.θ.) 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αίαντας Αυλίδας Ασημακάκη-Πετράκης (Παπαδόπουλος Στ.)

Βυζαντινό Αθλ. Κέντρο 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΟΝΣ Μίλων Χριστοδουλάκης-Ναστούλης (Μπουρνάς)

Ερ. Χατζόπουλος 15.00 Άρης Θήβας-ΑΟΚ Χανιά Κούλης Χαρ. -Λαζόγκα (Χαράτσης)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΚΓ Νέας Ιωνίας Β’ 17.00 Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου Παζώλης-Καρακώστας (Γκουντελιάς)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 ΦΣΦ Αριστοτέλης-Τιτάνες Παλαμά Τσιρτσιμάλης-Κωνσταντινέλλης (Βόντζας)

Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΣΚ Ιωάννινα Παπαθανασίου-Καντερές (Καλότσης)

ΚΓ Καρδίτσας 15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Φαίακας Κέρκυρας Γεωργούλης-Γκέκας (Τέγα)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΦΟ Αριδαίας Τσιαπλής-Παπανικολάου (Καραδήμας)

ΔΑΚ Μελίκης 16.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων Θρασυβουλίδης-Ηλιόπουλος (Παπαπέτρου)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΚΓ Μίκρας Β’ 17.00 Μέγας Αλέξανδρος-Ασπίς Ξάνθης Μπούγλος Π.-Γιαννούλης Στ. (Δροσόπουλος)

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Απόλλων Καλαμαριάς Κολοκυθάς-Παπαδόπουλος Κ. (Δέλλας)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Πανσερραϊκός Μαντήλας-Ντόγκας (Κασαπίδης)

Αγ. Παύλου Χαλκ. 18.00 Κένταυρος Καλ.-Ελπίς Αμπελοκήπων Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Αρναούτογλου)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Τσαρδούλιας-Τσάνταλη (Αχταρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός Χατζημπαλίδης-Χατζηχαρίσης (Γιαβρής)

 

επιστροφή στην κορυφή