Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (7η αγωνιστική, 30/11-1/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Αχαγιά 82 Κατσαπρακάκης-Καραμπιτσάκος (Αλετράς)

Γ.&Ε. Μπουρνάκη 17.00 Ερμιόνη-Παναχαϊκή Μαυρέλης-Κοτσώνης (Πετρόπουλος)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Άρης Νίκαιας Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Π. Φάληρο Κρεσταινίτης-Κουτσοδήμος (Βακαλόπουλος)

Γλαύκος 17.00 Γλαύκος-ΚΑΟ Κορίνθου Μπούκας-Κούλης Χαρ. (Κωστής)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ηλυσιακός Ντάνος-Χουγιάζος (Θεοδοσόπουλος)

Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Γρίβα-Λαζαρίδης (Ζερβούδης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Τζίμης-Αργυρούδης

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΚ Χαλκίδας Καρπάνος-Καρανικόλα Αλ. (Ζερδεβάς)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Τσακαλογιάννης-Δολγύρας (Δεσάρτης)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Φασόλης-Σιδέρης (Παππάς)

Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας Αντωνιάδης-Γιαννακόπουλος Φ. (Σταμάτης Φ.)

Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Ουσταμπασίδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Βιδάλης)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Πέρα Κοτσίμπος-Ασημακάκη (Χριστινάκης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αριστοτέλης Φλ. Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Β. (Μόρφη)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αετοί Βέροιας Θεοδώρου-Θρασυβουλίδης (Κουσαϊτης)

ΚΓ Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-Αναγέννηση Καρδίτσας Αγραφιώτης Γρ.-Ντόντης (Τσιγκέλης)

Κέρκυρας 14.30 Φαίακας-Αίολος Τρικάλων Διαμαντής-Βίννης (Πουλής)

Αριδαίας 17.00 ΦΟ Αριδαίας-Νίκη Βόλου Δέλλας-Τσάνταλη (Ελευθεριάδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Σελεβός-Κολοκυθάς (Χλωρός)

4ος Όμιλος

Σάββατο 30 Νοεμβρίου

Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Κένταυρος Καλ. Φουντζήλας-Κώννης (Δραγκίογλου)

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Χρ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Δημάδης-Ζαχαριάδης (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Μαντουλίδης Σαρακενίδης-Δικταπανίδης (Μηλιάρας)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Ίκαροι Σερρών Γιαννούλης Στ.-Μπούγλος Γ. (Λαδόπουλος)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Μ. Αλέξανδρος Βασιλόπουλος-Ηλιόπουλος (Δέλλας)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΕΝΤ Σιμητόπουλος-Τζεκάκης (Σακελλαρίου)

επιστροφή στην κορυφή