Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (12η αγωνιστική, 12/1)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΓΣ Κορωπίου Κουτσοδήμος-Διαμαντής (Κοκορδάτος)

Γ&Ε. Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Γλαύκος Σπυρόπουλος-Παπαδόπουλος Χρ. (Καραλής)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΟ Ακράτα Γρίβα-Νικολοπούλου (Μακαρούνης)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλ. 17.00 Άρης Νίκαιας-ΚΑΟ Κορίνθου Κατσαπρακάκης-Καρανικόλα Ελ. (Φαλούκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΑΕΝ Κηφισιάς Ασημακάκη-Ντάσης (Θεοδοσόπουλος)

ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 17.00 ΑΟ Αχαγιά 82’-Ηλυσιακός Μαντήλας-Ντάνος (Πίγκας)

Τετάρτη 15 Ιανουαρίου

Σ. Μπεφόν 20.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΟΚ Χαλάνδρι Κούλης Χαρ.-Γιαννακόπουλος Φ. (Κυριόγλου)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΚΓ Σχηματαρίου 12.30 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Κοτσώνης-Χριστοδουλάκης (Σταμάτης Φ.)

ΚΓ Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλ.-ΑΟΝΣ Μίλων Φασόλης-Ναστούλης (Αλέτρας)

ΚΓ Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χάνια Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Άκελ)

Νέο Κλ. Αγ. Δημητρίου 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Θήβας Παπαδημητρόπουλος-Μαρουδιάς (Σταματόπουλος)

Τ. Καμπούρης 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-ΑΣ Πέρα Κοτσίρης-Λάμπος (Κάλφα)

ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Κανελλόπουλος-Τσακιράκη (Μάρης)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

Νέο Κλ. Ιωαννίνων 14.00 ΣΚ Ιωάννινα-Ολυμπιακός Βόλου Σιμητόπουλος-Σιταρίδης (Τσιγγέλης)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρας-ΦΟ Αριδαίας Κάννης-Βίνης (Πουλής)

ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ίκαροι Τρικάλων  Ταρενίδης Στ.-Ταρενίδης Κ. (ΚουσαΪτης)

ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΓΑΣ Μελίκης Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τέγα)

Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Φουντζήλας-Αγραφιώτης Γρ. (Καλότσης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Νίκη Βόλου Δέλλας-Κωνσταντινέλλης (Μπαταούλα)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίς Ξάνθης Κοντογιάννης-Μπούγλος Γ. (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης (Γιαβρής)

Αγ. Παύλος Χαλκ. 18.00 Κένταυρος Καλ.-Μακεδονικός Λαδάς-Χατζηκώστας (Αρναούτογλου)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Ίκαροι Σερρών Εκίζογλου-Χρυσάφης (Κασαπίδης)

11ο Δημ. Σχολείο Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-ΜΕΝΤ Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Τοζακίδης)

Φιλ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος Δημάδης-Λάλλα (Σαλικίδης)

επιστροφή στην κορυφή