Menu

Διαιτητές –Κομισάριοι Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική, 24-15/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:

1ος Όμιλος

Σάββατο 24 Οκτωβρίου

Μυτιλήνης 14.00 Θησέας Παναγιούδας-Ηλιούπολη Παπανικολάου-Καψιώχας (Σαλαβός)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Χίου 12.00 Αιγέας Χίου-Οίαξ Ναυπλίου Κανελλόπουλος-Κωστής (Μάρης)

Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειραιά-Άμιλλα 2000 Χαϊνά-Τσάλλας Γιαν. (Χασάπης)

3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί Τσίγκου-Κουλουμπαρίτσης (Κουλούρης)

Π. Σαλπέας 13.00 Φίνιξ Πειραιά-Άρις Καλαμάτας Μαρίγλη-Μυζίκας (Κόλλιας)

2ος Όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

ΔΑΠΠΟΣ 13.00 Σαντορίνη-Αθηναϊκός Καλαρέμας-Αντωνέλου

Γ. Γεννηματάς 14.00 Πρωτέας Βούλας-Τερψιθέα Γαρίνη-Μπαράκου (Τεφτίκης)

Μελισσίων 14.15 ΚΑΟ Μελισσίων-Αμύντας Εφραιμίδης-Σπυρλιδάκης (Γολεγού)

Κοντόπευκου 17.00 Αγ. Παρασκευή ΑΕΚ Περιστερίου Κηπώσης-Περδέτζογλου (Ζερδεβάς)

3ος Όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Νίκη Βόλου Θρασυβουλίδης-Κλεπουσνιώτου (Σαμαλης)

Εκπ. Φρυγανιώτη 16.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Αργοναύτες Αγρινίου Σαρακενίδης-Σκρίνος (Λαδόπουλος)

Νεάπολης 13.00 ΓΣ Ολύμπια Λάρισας-Φίλιππος Βέροιας Κολοκυθάς-Κανελλίδης (Αγορογιάννης)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας Απόλλων Πτ.-ΜΕΝΤ ΑΝΑΒΟΛΗ (18/11, 19.00)

Χαλκιοπούλειο Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Λασσάνης ΑΝΑΒΟΛΗ

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 1η αγωνιστική)

Δ. Βικέλας 15.00 Φίλιππος Βέροιας-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Καραβάς-Αναστασιάδης Π. (Μελανίδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Επταπυργίου 14.15 Παναθλητικός-Ασπίς 2001 Ξάνθης Σιταρίδης-Αναστασιάδης Γ. (Αχταρίδης) - ΑΝΑΒΟΛΗ (15/11, 14.15)

Ιερισσού 13.00 Ιερισσός 99-Πανόραμα Παπαθανασίου Κ.-Αθανασιάδη Β. (Ιωαννίδου)

Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Απόλλων Καλαμαριάς Τσαρδούλιας-Αθανασιάδης Α. (Κασαπίδης)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Άρης Τζιοπάνος Γ. –Παπαδόπουλος Κ. (Αργυρού Μ.) ΑΝΑΒΟΛΗ (11/11, 20.30)

Κυριακή 15 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Σερρών 14.00 Πανσερραϊκός-ΑΚΚ Οι Πάνθηρες Καραβάς-Μιχέλης (Δραγκίογλου)

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 23 Οκτωβρίου 2020 14:23
επιστροφή στην κορυφή