Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (5/2)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-Δάφνη Δαφνίου Καρακωνσταντόπουλος-Αθανασόπουλος (Κουλούρης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Καλαμάτα Σκαλτσής-Αργυρούδης (Κωστής)

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Γλαύκος Μακρής-Χριστινάκης (Παπαγιαννόπουλος)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ακράτα Λιότσιος-Μαντήλας (Ρόζης)

Π. Αλεξιώτισσα 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ερμιόνη Λεκατσάς-Καββαδάς (Θεοδωρόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Κονταράτος-Αντωνιάδης (Μπουρνάς)

Πεύκης 17.00 Ευρώπη-Ένωση Ιλίου Λαζαρίδης-Φραγγούλη (Παππάς)

2ος Όμιλος

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Διαγόρας Δρ. Νάστος-Ρίζος (Χριστοδούλου)

Θήρας 10.30 Σαντορίνη-Ιπποκράτης Κω Λύρας-Χριστοδουλάκης

Δ. Περιστεράκης 14.30 Πανναξιακός-Νίκη Αμαρουσίου Κουτσοδήμος-Χουγιάζος

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Πεντέλη Καρακάσης-Λογοθέτης (Τζωρτζάκης)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Κάδμος Φάκαρος-Τσιμπούρης (Πετρίδης Ν.)

Εθν. Αντίστασης 1700 Πόλις-Προμηθέας Χαλ. Καλογερόπουλος Φ.-Δελαγραμμάτικας (Σταματόπουλος)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Ελίμεια Παζόλης-Κοντογιάννης (Λαδένης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Τιτάνες Παλαμά Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Μπαταούλα)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Τσιργούλας)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-ΑΟΚ Αιγινιακός Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Τζιμογιάννης)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Πρωτέας Γρ. Καρκαλέτσης-Βασιλόπουλος (Αστρεινίδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Νικόπολη Πρέβεζας Δαμίγος-Τσιομπάνος Γ. (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Μελίκη Παριανόπουλος-Δολγύρας (Μήτσιου)

4ος Όμιλος

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ορφέας Ν. Σκοπού Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου (Λαδόπουλος)

Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-Ν. Μουδανιά Σελεβός-Γραικός (Φωτιάδης)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ακτή Ζέφυρος Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-ΜΓΣ Κομοτηνής Ζιώγας-Μπιστιζάνος (Κασαπίδης)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Αγ. Βαρβάρα Παπαθωμά-Λελούδας (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-Χαλκηδόνα Ξέρας-Καρακώστας (Γιαβρής)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ιωνικός Ιων. Πετανίδου-Πράττος (Βαφείδης)

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 03 Φεβρουαρίου 2017 12:53
επιστροφή στην κορυφή