Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (3η αγων., 29/10)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 29 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-ΚΑΠ Καμήτσος-Λεκατσάς (Ζάρκος)

ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Ακράτα Χατζημάρκος-Καρανικόλα Αλεξ. (Παπαδόπουλος Στ.)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών – Έσπερος ΑΟΠΑ Πολυχρόνης-Τηγάνης (Μάρκου)

ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΚΑΟ Μελισσίων Μαγκαφάς-Τσιμπούρης (Κωστής)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ένωση Ιλίου Κονταράτος-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερβούδης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ολυμπιάδα Λεχ. Ασημακάκη-Σταθόπουλος (Κοκορδάτος)

Τέντας 17.00 Καλαμάτα 1980-Γλαύκος Ορφανός Ιορ.-Δαβιδέλης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος

Εσπέρου 20.00 Έσπερος-Λοκρός Λογοθέτης-Μαρίγλη (Παπαγιαννόπουλος)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου Λύρας-Τζίμης (Πετράκης Νεκτ.)

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Έσπερος Λαμίας Χρηστίδης Ηλ.-Σιδερής (Σαλαβός)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Πετρούπολης Φασόλης-Τεφτίκης (Ζερδεβάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Κιουλαφάς-Μπακετέα (Σαμαρτζή)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Νίκη Αμαρουσίου Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Ευαγγελινός)

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Ιωνικός Ιων. Καρακώστας-Λελούδας (Μιζίκος)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Ζέφυρος 02 Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-ΑΟΚ Βέροιας Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ. (Μελανίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΠΣ Πτολεμαϊδας Μελανίδης-Ντόγκας (Τσιργούλας)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λουλουδιάδης-Καρκαλέτσης (Γκαρτζονίκας)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Αγρίνιο Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλικρ.-ΜΕΝΤ Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Θωμόπουλος)

Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλ. Σιταρίδης-Τσούλης (Μήτσιου)

ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Παραλικίδης)

Πολυγυρου 18.00 ΑΟ Πολυγυρου-Μαντουλίδης Παπαγεωργίου-Καλέσης (Βαφείδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Παπαθανασίου (Αστρεινίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κομοτηνή Φουτζήλας-Σελεβός (Μπρίγκος)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ευκαρπία Εκίζογλου-Λαδάς (Γουρτζελίδης)

επιστροφή στην κορυφή