Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (5η αγων., 11-12/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ-Έσπερος ΑΟΠΑ Πλιάκας-Τσολάκος (Μαυρατζάς)

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Μελίσσια Σκαλτσής-Τηγάνης (Λημνιάτης)

Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Ένωση Ιλίου Νάστος-Τσιμπούρης (Κοκορδάτος)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ολυμπιάδα Λεχ. Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μάρκου)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Αχαγιά 82 Λιότσος-Καββαδάς (Παπαδόπουλος Κ.)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-ΚΑΠ Δημόπουλος-Μαρινάκης (Κουκάκης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ακράτα Κωνσταντινίδου-Γεράνιος (Πίγκας)

2ος Όμιλος

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Έσπερος Λαμίας Τσακαλογιάννης-Ελ Ανύ (Ηπιώτης)

Κλαδισού 17.00 Χανιά-Άρης Πετρούπολης Λογοθέτης-Κουτσοδήμος (Πετράκης Νεκτ.)

Χίου 17.00 Βούρειος-Παναγίτσα Μαρίγλη-Σωτηρχέλης (Τσαρδάκας)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Νίκη Αμαρουσίου Αργυρούδης-Αντωνίου (Παπαγιαννόπουλος)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΟΦΗ Μαντήλας-Σταθόπουλος (Φαλούκας)

Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Ερμής Σχηματαρίου Κρεσταινίτης-Καρπάνος (Παππάς)

3ος Όμιλος

Σάββατο 11 Νοεμβρίου

Κέρκυρας 16.00 Φαίακας-ΑΠΣ Πτολεμαϊδας Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Καραλής)

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Βέροια Τσιαπλής-Παπανικολάου (Κανελλόπουλος)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ιωάν. (Καλότσης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Αγρίνιο Γρεκος-Πράτος (Μόρφη Γ.)

Μπάρας 18.00 Ίκαροι Τρ.-Εύαθλος Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Γκαρτζονίκας)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Λεκατσάς (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Ορφέας Ν. Σκοπού Πετανίδου-Τσούλης (Δέλλας)

Μ. Τσικινας 19.00 ΧΑΝΘ-Μαντουλίδης Τσοκόλης-Κουκουλεκίδης (Μήτσιου)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Αίας Ευόσμου Λουλουδιάδης-Καρκαλέτσης (Φωτιάδης)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ελευθερούπολη Ξέρας-Δολγυρας (Παραλικίδης)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-ΜΕΝΤ Δημάδης-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Απόλλων Καλ. Φούτζηλας-Αγραφιώτης Γρ. (Σακελαρίου)

επιστροφή στην κορυφή