Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (20-21/12, 13η αγων.)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 21 Ιανουαρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σταθόπουλος-Χουγιάζος (Ελένης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 80-Ένωση Ιλίου Κοτσίρης-Λάμπος (Μαλαμάς)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΕΑ Πατρών Ελ Ανύ-Ασλανίδης (Κοκορδάτος)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Κεραυνός Αιγίου Ντάνος-Καραμπιτσάκος (Παπαδόπουλος Στ.)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Απόλλων Σμύρνης Μαντήλας-Καββαδάς (Μάρκου)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Αχαγιά 82 Δημόπουλος-Κανελλόπουλος (Θεοδοσόπουλος)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ολυμπιάδα Λεχ. Μαραγκάκης-Κατσαπρακάκης (Παπαγιαννόπουλος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 20 Ιανουαρίου

Χαλκιοπούλειο 19.30 Έσπερος Λαμίας-ΟΦΗ Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Μόρφης Στ.)

Κυριακή 21 Ιανουαρίου

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-ΑΟΚ Χανιά Μαρίγλη-Μπακετέα (Ντάβαρης)

Νίκαιας 15.00 Άρης Νίκαιας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φάκαρος-Καρανικόλα Ελ. (Δραμεσιώτης)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Πεντέλη Λογοθέτης-Μαρινάκης (Χριστοδούλου Γ.)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κουτσοδήμος-Μαγκαφάς (Κάλφα)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Νίκη Αμαρουσίου Σκαλτσής-Καλογριάς (Κουλούρης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 21 Ιανουαρίου

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Φαίακας Τζίμα-Καρκαλέτσης (Μυζίκος)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Φίλιππος Βέροιας Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ιωάν. (Βόντζας)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Νίκη Βόλου Τσιαπλής-Ιορδανίδης (Παπαδόπουλος Ν.)

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Ίκαροι Τρ. Ζαχαριάδης-Κολοκυθάς (Δέλλας)

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Εύαθλος Γρεκός-Αγραφιώτης Γρ. (Καλότσης)

Πτολεμαϊδας 17.0 ΑΠΣ Πτολεμαϊδας-Αγρίνιο Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ. (Μπαταούλα)

4ος Όμιλος

Κυριακή 21 Ιανουαρίου

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-ΧΑΝΘ Λελούδας-Γεωργούλης (Θωμόπουλος)

Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου Παπαγεωργίου-Καλέσης (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αστέρας Σίνδου Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης (Φωτιάδης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πολύγυρος Καρακώστας-Παζόλης (Γκούμας)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Μακεδονικός Γαζέτας-Παπαθανασίου (Σιμητόπουλος)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ελευθερούπολη Τσούλης-Δέλλας (Γιαβρής)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Τσουμαχίδης-Κοντογιάννης (Κασαπίδης)

 

επιστροφή στην κορυφή