Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (22η αγων., 22/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Οίαξ ΑΟ Ναυπλίου Καλογερόπουλος Φ.-Σπυρόπουλος (Πίγκας)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σιδέρης-Τσολάκος Εμ. (Δραμεσιώτης)

Αιγίου (κθ) 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΕΑ Πατρών Πλιάκας-Κονταράτος (Κωστής)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Καλαμάτα 1980 Ασημακάκη-Μπιτσιντζάνος (Ρόζης)

Λεχαίου 16.00 Ολυμπιάδα-Γλαύκος Αθανασόπουλος-Νερομυλιώτης (Ζάρκος)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΠ Φασόλης-Κούλης (Παπαγιαννόπουλος)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ακράτα Μαραγκάκης-Κατσαπρακάκης (Ζερδεβάς)

2ος Όμιλος

Βαρδινογιάννειο 16.00 ΟΦΗ-Έσπερος Ντάνος-Χουγιάζος (Ναλετάκης Ιωάν.)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΟΚ Χανιά Καρακωνσταντόπουλος-Αντωνίου (Κουλούρης)

Ν. Πεντέλης 14.00 Πεντέλη-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φάκαρος-Παπαδημητρόπουλος (Ζερβούδης)

Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Άρης Νίκαιας Ζιώγας-Αργυρούδης (Τζουβάρας)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Λοκρός Κοτσώνης-Μαυρέλης (Κάλφα)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Π.-Ερμής Σχηματαρίου Ροδίτης-Ασλανίδης Ηλ. (Παπαδόπουλος Κ.)

3ος Όμιλος

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος Μακ.-Νικόπολη Πρέβεζας Πετανίδου-Τζιοπάνος Γ. (Ελευθεριάδης)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Φαίακας Κέρκυρας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Γκαρτζονίκας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Φίλιππος Βέροιας Αγραφιώτης Ιωάν.-Λουλουδιάδης (Τσιργούλας)

Αγρινίου 19.00 Αγρίνιο-Πρωτέας Γρ. Κοτσίρης-Ελ Ανύ (Μπέστιας)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣΙ-Ιωνικός Ιωνίας Κοντογιάννης-Λελούδας (Χαραλάμπης)

Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Δημουλάς (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κένταυρος Καλ/τειας Λάλλα-Γιαννούλης Στ. (Μπρίγκος)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΧΑΝΘ Παπαδόπουλος Χαρ.-Καρκαλέτσης (Αστρεινίδης)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Αστέρας Σίνδου Γκέκας-Γεωργούλης (Βαφείδης)

Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Κομοτηνή Τσούλης-Πλατέλα (Παραλυκίδης)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ευκαρπία Παπαγερίδης-Ζαχαριάδης (Γκουρτζελίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Φωτιάδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Απόλλων Καλ. Σελεβός-Κουκουλεκίδης (Δέλλας)

επιστροφή στην κορυφή