Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (24η αγων., 5-6/5)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 24ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 6 Μαΐου

ΔΚΓ Αιγίου (κ.θ.) 17:00 Κεραυνός Αιγίου-Οίαξ Ναυπλίου Τζίμης-Λαζαρίδης (Μάρκου)

ΕΑ Πατρών (κ.θ.) 17:00 ΕΑ Πατρών-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ασημακάκη-Μπιστιντζάνος (Πίγκας)

Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟ Καλαμάτα 1980 Κιουλάφας-Μαραγκάκης (Ζερβούδης)

Απόλλωνα 17:00 Απόλλων Σμύρνης-ΑΟ Γλαύκος Λιότσιος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαδόπουλος Στ.)

Κ. Αχαΐας 17:00 ΑΟ Αχαγιά 82-ΚΑΠ Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Κοκορδάτος)

ΚΓ. Λεχαίου 17:00 ΑΣ Ολυμπιάδα Λεχ.-ΑΟ Ακράτα Ντάνος-Καλογριάς (Ελένης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-Έσπερος ΑΟΠΑ Χουγιάζος-Κατσαπρακάκης (Ζερδεβάς)

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 5 Μαΐου

Χίου 19:30 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΑΟΚ Χανιά Ορφανός M. - Μελισσάρης (Τσαρδάκας)

Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-ΑΣ Λοκρός Χρηστίδης Ηλ.-Λαζόγκα (Ναλετάκης)

Κυριακή 6 Μαΐου

Νέας Πεντέλης 17:00 ΑΕ Πεντέλης-ΠΟΚ Έσπερος Πολυχρόνης-Ζιώγας (Σταματόπουλος)

Αγ. Δημητρίου Νέο 17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Νίκαιας Σκαλτσής-Τηγάνης (Δημητριάδης)

Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17:00 Νίκη Αμαρουσίου-Ερμής Σχηματαρίου Κώτσου-Κοτσίρης (Τζουβάρας)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Έσπερος Λαμίας Δελαγραμμάτικας-Χριστοδουλάκης (Κάλφα)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 6 Μαΐου

Ν. Ιωνίας Βόλου 17:00 Νίκη Βόλου-Νικόπολη Πρέβεζας Λουλουδιάδης-Παπαθανασίου (Γκουντέλιας)

Δ. Βικέλας 17:00 Φίλιππος Βέροιας-Φαίακας Κέρκυρας Φουτζήλας-Παπαδόπουλος Χ. (Μελανίδης)

Μπάρας Τρικάλων 17:00 ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων-Πρωτέας Γρεβενών Τσουμαχίδης-Δόλγυρας (Γκαρτζονίκας)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Ιωνικός Ιωνίας Καρακώστας-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)

2ο Κλ. Αγρινίου 17:00 ΓΕ Αγρινίου-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Καμήτσος-Μαρινάκης (Πατσατζόπουλος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΟΚ Βέροιας Τζιοπάνος Γ.-Μαλτέσιος (Χαραλάμπης)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 6 Μαΐου

Πολύγυρου 18:00 ΑΟ Πολύγυρου-Κένταυρος Καλλικράτειας Δικταπανίδης-Τσάνταλη (Βαφείδης)

ΔΑΚ Σίνδου 18:00 Αστέρας Σίνδου-ΧΑΝΘ Σιταρίδης-Σελεβός (Πολυχρονίδης)

Μαντουλίδη 18:00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-ΓΑΣ Κομοτηνή Παργιανόπουλος-Λελούδας (Δέλλας)

Μακεδονικού 18:00 ΑΣ Μακεδονικός-ΠΣ Ευκαρπίας Πετανίδου-Κουκουλεκίδης (Σιμητόπουλος)

ΔΑΚ Ελευθερούπολη 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΜΕΝΤ Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Μπρίγκος)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-Ορφέας Ν. Σκοπού Χατζημπαλίδης-Χατζηκώστας (Λαδένης)

επιστροφή στην κορυφή