Menu

Διαιτητές-κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (2η αγωνιστική, 21/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 21 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Καλαμάτα Σκαλτσής-Τηγάνης (Κοκορδάτος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Αχαγιά 82 Μακρής-Ρίζος (Κουλούρης)

Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-Ηλυσιακός Κρεσταινίτης-Μάρκου (Ελένης)

Βυζαντινό 12.00 Πέρα-Νέο Ληξούριο Σταθόπουλος-Καραμπιτσάκος (Παππάς)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Αιγάλεω Μαντήλας-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Ακράτα Κατσαπρακάκης-Ξυλάς (Κώτσης)

Αλ. Σάλτας 17.00 ΝΕ Μεγαρίδας-Άρης Νίκαιας Αργυρούδης-Καλογριάς (Δραμεσιώτης)

2ος Όμιλος

Βενετόκλειο 15.00 Καλλιθέα Ρόδου-ΚΑΠ Ντάσης-Τσακιράκη (Βιτζηλαίος)

Θήβας 16.00 Άρης Θήβας-ΟΦΗ Δελαγραμμάτικας-Μαρτινάκος (Χριστοδούλου)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Τσακαλογιάννης-Λάμπος (Σταμάτης Φ.)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Έξω Παναγίτσα-Αργοναύτης Τριγλίας Καρανικόλα Ελ.-Σκανδαλάκης (Κάλφα)

Λίντο 17.00 Δειλινό-Μελίσσια Κουτσοδήμος-Μαρινάκης (Ευαγγελινός)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Γεράνιος-Ασλανίδης (Δεσάρτης)

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Κορωπί Μαρίγλη-Ροδίτης (Τσαρδάκας)

3ος Όμιλος

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΑΟΚ Βέροιας Σελεβός-Πράττος (Κανελλόπουλος)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Καλαμπάκα Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μυζίκος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Μελίκη Γερακίνης-Παζώλης (Αυδής)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γραικός-Αναστασιάδης (Βαφείδης)

Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-Τιτάνες Παλαμά Ντούρας-Νέδογλου (Κασαπίδης)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Πρωτέας Γρεβενών Τζιοπάνος Γ.-Δέλλας (Μόρφης Στ.)

4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΕΝΤ Κοϊμτζόγλου-Τσάνταλη (Δέλλας)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Αστέρας Σίνδου Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Πολύγυρος Κοντογιάννης-Γκέκας (Φωτιάδης)

Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-ΒΑΟ Παπαθανασίου-Κουκουλεκίδης (Αστρεινίδης)

Χ. Χριστοδούλου 15.30 Ασπίδα Ξάνθης-Κομοτηνή Δημάδης-Μπακάλης (Σαλικίδης)

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 Δέκα-Αίας Ευόσμου Βασιλόπουλος-Αγραφιώτης Γρ. (Μήτσιου)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ν. Μουδανιά Καρακώστας-Γεωργούλης (Παραλυκίδης)

επιστροφή στην κορυφή