Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (6η αγων. 24-25/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής είναι:

 

1ος Όμιλος

Κυριακή 25 Νοεμβρίου

Παν. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Καλαμάτα Τσαχάκης-Χρηστίδης Ηλ. (Κωστής)

Δ. Βικέλας 17:00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Αχαγιά 82 Φάκαρος-Κώτσου (Κώτσης Κ.)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17:30 Άρης Νίκαιας-Ηλυσιακός Τεφτίκης-Νερομυλιώτης (Κουλούρης)

Ακράτας 14:00 ΑΟ Ακράτα-Νέο Ληξούριο Ορφανός Ιορδ.-Μελισσάρης (Κοκορδάτος)

Στ. Βενέτης 18:00 Αιγάλεω-ΝΕ Μεγαρίδας Κάρδαρης-Τσολάκος (Άκελ)

Αλίμου 18:00 ΑΣ Πέρα-Κεραυνός Αιγίου Χατζημάρκος-Καρανικόλα Αλ. (Σταματόπουλος)

Λεχαίου 17:00 Λέοντας 2014-Ιωνικός Ν.Φ. Λογοθέτης-Μαρινάκης (Ελένης)

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 24 Νοεμβρίου

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17:00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-Καλλιθέα Ρόδου Ουσταμπασίδης-Χριστοδουλάκης (Κάλφα)

Κυριακή 25 Νοεμβρίου

Λίντο 17:00 Δειλινό ΑΟ-ΚΑΠ Κοτσίρης-Τσακιράκη (Μπορμπαντωνάκης)

Σχηματαρίου 16:30 Ερμής Σχηματαρίου-ΟΦΗ Σιδέρης-Δελαγραμμάτικας (Δεσάρτης)

Γ. Παπασιδέρης 17:00 ΓΣ Κορωπίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Χρηστίδης Π.-Καλογριάς (Ζώης)

Ζωγράφου 17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αργοναύτης Τριγ. Λύρας-Τηγάνης (Ζερβούδης)

Μελισσίων 15:00 ΚΑΟ Μελισσίων-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κουτσοδήμος-Μπανασάκης (Ευστρατίου)

Αταλάντης 17:00 Λοκρός Αταλάντης-Άρης Θήβας Ζιώγας-Αντωνιάδης (Χριστοδούλου Γ.)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 25 Νοεμβρίου

ΕΚΠ Μαντουλίδη 17:00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-ΑΟΚ Βέροιας Καλέσης-Λαδάς (Παπαδόπουλος Ν.)

ΕΑΚ Βόλου 17:00 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Καλαμπάκας Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Μόρφη Γ.)

Μπάρας 17:00 Ίκαροι Τρικάλων-ΓΑΣ Μελίκης Παπανικολάου-Λυγούρας (Κουσαϊτης)

ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣ Ιωαννίνων Κοντογιάννης-Μπουγλός Π (Κηπουρίδης)

Πολυκάστρου 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Δόξα Λευκάδας Φουτζήλας-Αναστασιάδης (Ελευθεριάδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Νικόπολη Πρέβεζας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Καραδήμας)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 25 Νοεμβρίου

Χ. Χριστοδούλου 18:00 Ασπίς Ξάνθης-ΜΕΝΤ Δημάδης-Εκιζόγλου (Σαλικίδης)

11ο Δημ. Ευόσμου 18:00 ΔΕΚΑ-Αστέρας Σίνδου Πράττος-Κουκουλεκίδης (Φωτιάδης)

Ν. Μουδανιών 18:00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-ΑΟ Πολυγύρου Λαϊδης-Τσάνταλη (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-ΒΑΟ Αγραφιώτης Ι.-Αγραφιώτης Γρ. (Σακελλαρίου)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

Αλεξάνδρειο 18.00 ΓΣ Μακαμπη-ΠΣ Ευκαρπίας Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Αστρεινίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-Λεύκιππος Ξάνθης Γεωργούλης-Γκέκας (Παπαγεωργίου)

επιστροφή στην κορυφή