Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (8η αγων. 9/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής είναι:

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Καλαμάτα Κοτσίμπος-Χατζημάρκος (Τηγάνης)

Ακράτας 17.00 ΑΟ Ακράτας-Αχαγιά 82 Αργυρούδης-Καλογριάς (Μάρκου)

Στ. Βενέτης (κ.θ.) 18.00 Αιγάλεω-Ηλυσιακός Ζακεστίδης-Τηγάνης (Κουλούρης)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΝΕ Μεγαρίδας Νάστος-Ντάσης (Κωστής)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Κεραυνός Αιγίου Μακρής-Πίπλιος (Φαλούκας)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ιωνικός Ν. Φ. Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Ρόζης)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 ΑΣ Πέρα-Λέοντας 2014 Ξυλάς-Αντωνίου Γ. (Ντάβαρης)

 

2ος Όμιλος

Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΚΑΠ Γεράνιος-Αντωνιάδης (Παπαγιαννόπουλος)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΟΦΗ Καμήτσος-Φάκαρος (Μπουρνάς)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Παπαδόπουλος Χ.-Κοτσώνης (Λιμνιάτης)

Ραφήνας 15.00 Αργοναύτης Τριγλ. Ραφ.-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κουτσοδήμος-Μπακετέα (Κώτσης)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Καλλιθέα Ρόδου Ελ Ανύ-Παπαδημητρόπουλος (Σταμάτης Φ.)

Λίντο 17.00 Δειλινό-Άρης Θήβας Μπούκας-Μαρτινάκος (Μπορμπαντωνάκης)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-Λοκρός Αταλάντης Τσάτσης-Μελισσάρης (Δεσάρτης)

Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου (εξ αναβολής)

Χίου 17.30 Βούρειος-Λοκρός Αταλάντης Δελαγραμμάτικας-Τζίμης (Τσαρδάκας)

 

3ος Όμιλος

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΑΟΚ Βέροιας Παπαθανασίου-Κολοκυθάς (Γκαρτζονίκας)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-ΑΟ Καλαμπάκας Σελεβός-Πλατέλλα (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης Φουτζήλας-Λαϊδης (Τέγα)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Δόξα Λευκάδας Λαδάς-Χατζηχαρίσης (Γκουντέλιας)

Εκπ. Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-Νικόπολη Πρέβεζας Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Δέλλας)

Πολυκάστρου 17.00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-ΠΑΣ Γιάννινα Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Ελευθεριάδης)

 

4ος Όμιλος

Ν. Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-ΜΕΝΤ Χατζημπαλίδης-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Αστέρας Σίνδου Τσιρτσιμάλης-Τσάνταλη (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΑΟ Πολύγυρου Λουλουδιάδης-Βασιλόπουλος (Γκουρτζελίδης)

Μ. Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-ΑΣΑΑ Ζέφυρος Τζιοπάνος Γ.-Ανστασιάδης (Φωτιάδης)

11ο Δημοτικό Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-ΠΣ Ευκαρπίας Γαζέτας-Κουκουλεκίδης (Σακελλαρίου)

Χ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Τσαρδούλιας-Καντερές (Σαλικίδης)

Σταυρούπολης 17.30 ΓΣ Μακαμπή-Απόλλων Καλαμαριάς Γραικός-Δέλλας (Παπαδόπουλος Ν.)

επιστροφή στην κορυφή