Logo
Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (17η αγωνιστική, 24/2)

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (17η αγωνιστική, 24/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Πέρα Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Μάρκου)

Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Έσπερος ΑΟΠΑ Μαρίγλη-Αντωνίου Γ. (Λημνιάτης)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Πίγκας)

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Άρης Νίκαιας Παπαδόπουλος Χρ.-Μαρινάκος (Παππάς)

Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Ακράτα Ροδίτης-Καραμπιτσάκος (Δραμεσιώτης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Ιωνικός ΝΦ Μαραγκάκης-Κατσαπρακάκης (Κοκορδάτος)

Σάββατο 9 Μαρτίου

Τέντα 18.00 Καλαμάτα-Λέοντας 2014 Στρέμπας-Τηγάνης (Ηλιόπουλος Σπ.)

 

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Λοκρός Αταλάντης Ρίζος-Λάμπος (Φαλούκας)

Νέο ΚΓ Ηρακλείου (Δύο Αοράκια) 17.00 ΟΦΗ-Έξω Παναγίτσα Γρίβα-Αυγερινός (Ναλετάκης)

ΣΕΦ (Βοηθητικό) 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Δειλινό Ελ Ενύ-Τσακιράκη (Ευστρατίου)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Ερμής Σχηματαρίου Χριστινάκης-Ασλανίδης (Τεφτίκης)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Κορωπί Μαγκουνής-Μαραμής (Κώτσης)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ντάνος-Χουγιάζος (Σκούφαλος)

Καλλιθέας Ρόδου 14.00 Καλλιθέα Ρ.-Άρης Θήβας Χρηστίδης Π.-Τζίμης (Ξάνθος)

3ος Όμιλος

Βικέλας 17.00 Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα Ξέρας-Γεωργούλης (Καλότσης)

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Εύαθλος Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Κουρσαϊτης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Μαντουλίδης Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Σάμαλης)

ΚΓ Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ολυμπιακός Βόλου Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Καραδήμας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ίκαροι Τρικάλων Τσουμαχίδης-Δόλγυρας (Τσιργούλας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Νικόπολη Πρέβεζας Κοντογιάννης-Γκέκας (Ιωακειμίδης)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Αγραφιώτης Γρ.-Κουκουλεκίδης (Βαφείδης)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Μακάμπη Σιταρίδης-Αναστασιάδης (Κασαπίδης)

Πολυγύρου 16.00 Πολύγυρος-Ασπίς Ξάνθης Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Θωμόπουλος)

Μ.Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Δέκα Βασιλόπουλος-Δέλλας (Σακελλαρίου)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ν. Μουδανιά Λαδάς-Θεοδωρίδης (Γκουρτζελίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος-Αίας Ευόσμου Πράττος-Θρασυβουλίδης (Δέλλας)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Λεύκιππος Ξάνθης Φακίτσας-Γερακίνης (Σιμητόπουλος)

Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης