Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (18η αγωνιστική, 2-3/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 3 Μαρτίου

Βυζαντινό 17:00 ΑΣ Πέρα-ΣΚ Καλαμάτα Χριστινάκης-Χουγιάζος (Ζώης)

Παν. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΑΟ Αχαγιά ’82 Κανελλόπουλος-Μαρινάκης (Θεοδοσόπουλος)

Δ. Βικέλας 17:00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Ηλυσιακός Μαραμής-Τεφτίκης (Ζερβούδης)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 12:00 Άρης Νίκαιας-Νέο Ληξούριο Ντάνος-Καρακωνσταντόπουλος (Κώτσης)

Ακράτας 18:00 ΑΟ Ακράτα-Αιγάλεω ΑΟ Κοτσίμπος-Τσιμπούρης (Κωστής)

Ζαχ. Αλεξάνδρου 17:00 Ιωνικός ΝΦ-ΝΕ Μεγαρίδας Ζακεστίδης-Στρέμπας (Τηγάνης)

Λεχαίου 17:00 Λέοντας 2014-Κεραυνός Αιγίου Χρηστίδης Ηλ.-Ορφανός Εμ. (Ελένης)

Τετάρτη 6 Μαρτίου

Ληξουρίου 13.00 Νέο Ληξούριο-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Λεκατσάς-Καββαδάς (Πίγκας)

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 2 Μαρτίου

Σχηματαρίου 18:00 Ερμής Σχηματαρίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λεκατσάς-Μαρίγλη (Δεσάρτης)

Κυριακή 3 Μαρτίου

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17:00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-ΚΑΠ Φάκαρος-Ασημακάκη (Κάλφα)

Λίντο 17:00 Δειλινό ΑΟ-ΟΦΗ Κώτσου-Σκανδαλάκης (Τζωρτζάκης)

Γ. Παπασιδέρης 17:00 ΓΣ Κορωπίου-Αργοναύτης Τριγλ. Ραφ. Πλιάκας-Κοτσώνης (Τεφτίκης)

Ζωγράφου 17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΚΑΟ Μελισσίων Ουσταμπασίδης-Κιουλάφας (Σταματόπουλος)

Θήβας 14:00 Άρης Θήβας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μαρτινάκος-Κούλης Χαρ. (Χριστοδούλου)

Αταλάντης 13:30 Λοκρός Αταλάντης-Καλλιθέα Ρόδου Γαρινή-Δελαγραμμάτικας (Χαράτσης)

Τετάρτη 6 Μαρτίου

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Παναγιά Αλεξιώτισσα Γρίβα-Αυγερινός (Ναλετάκης)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 3 Μαρτίου

Εκπ. Μαντουλίδη – Μαντουλίδης-ΑΟ Καλαμπάκας ΑΝΑΒΟΛΗ

Πολυκάστρου 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-ΑΟΚ Βέροιας Τζιοπανος Γ.-Τσαρδούλιας (Ελευθεριάδης)

ΕΑΚ Βόλου 17:00 Ολυμπιακός Βόλου-ΓΑΣ Μελίκης Πράττος-Βασιλόπουλος (Μόρφη Γ.)

Μπάρας 17:00 Ίκαροι Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Χλωρός)

ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-Τιτάνες Παλαμά Σιταρίδης-Καντερές (Μπαταούλα)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων (κθ) 17:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Δόξα Λευκάδας Αγραφιώτης Γ.-Λουλουδιάδης (Τσιγγέλης)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 3 Μαρτίου

Σταυρούπολη 21:00 Μακαμπή-ΜΕΝΤ Αγραφιώτης Γρ.-Κουκουλεκίδης (Πολυχρονίδης)

Χ. Χριστοδούλου 15:30 Ασπίς Ξάνθης-Αστέρας Σίνδου Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Σαλικίδης)

11ο Δ. Σχ. Ευόσμου 18:00 ΔΕΚΑ-ΑΟ Πολύγυρου Γερακίνης-Κοντογιάννης (Σακελλαρίου)

Ν. Μουδανιών 18:00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-ΒΑΟ Χατζηκώστας-Τοπαλίδης (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-ΓΑΣ Κομοτηνή Εκίζογλου-Σαρακενίδης (Αστρεινίδης)

Φ. Αμοιρίδης 18:00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΣΑΑ Ζέφυρος Φακίτσας-Παζώλης (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΣ Ευκαρπίας Φουτζήλας-Δέλλας (Φωτιάδης)

επιστροφή στην κορυφή