Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (19η αγωνιστική, 16-17/3 & 20/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 17 Μαρτίου

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Έσπερος ΑΟΠΑ Στρέμπας-Λύρας (Γιαλικάρης)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Άρης Νίκαιας Φασόλης-Τζίμης (Κώτσης)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Ακράτα Κοτσώνης-Μελισσάρης (Μάρκου)

Αλ. Σάλτας 17.00 ΝΕ Μεγαρίδας-Αιγάλεω Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης (Τηγάνης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Πέρα Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Θεοδοσόπουλος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Λέοντας 2014 Ξυλάς-Σκανδαλάκης (Παππάς)

Τετάρτη 20 Μαρτίου

Παν. Αλεξιώτισσας 13.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Νέο Ληξούριο Τσολάκος-Σκαλτσής (Πίγκας)

2ος Όμιλος

Σάββατο 16 Μαρτίου

Βοηθητικό ΣΕΦ 17.30 Ίκαρος Νέας Σμύρνης-Κορωπί Ουσταμπασίδης-Κούλης Χαρ. (Παπαδόπουλος Κ.)

Κυριακή 17 Μαρτίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Δειλινό Μπιτσιντζάνος-Μπακετέα (Λιμνιάτης)

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Ερμής Σχηματαρίου Κονταράτος-Σκουλαρίκης (Μαχαιριανάκης)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Γρίβα-Αγγελής (Τζουβάρας)

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΚΑΟ Μελισσίων Μαρίγλη-Ροδίτης (Σκούφαλος)

Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-Λοκρός Αταλάντης Χρηστίδης Π.-Ζιώγας (Χαράτσης)

Τετάρτη 20 Μαρτίου

Βοηθητικό ΣΕΦ 18.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Δειλινό Ελ Ανύ-Τσακιράκη (Ευστρατίου)

3ος Όμιλος

Κυριακή 17 Μαρτίου

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Μαντουλίδης Παζώλης-Κοντογιάννης (Καλότσης)

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Ολυμπιακός Βόλου Κοϊμτζόγλου-Σιταρίδης (Βαρνάς)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ίκαροι Τρικάλων Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Παπαπέτρου)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πρωτέας Γρεβενών Τσιρτσιμάλης-Γαζέτας (Καραδήμας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Εύαθλος Παπαθανασίου-Βασιλόπουλος (Ιωακειμίδης)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-ΠΑΣ Γιάννινα Παπανικολάου-Λυγούρας (Μυζίκος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 17 Μαρτίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ασπίς Ξάνθης Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Δροσόπουλος)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Δέκα Πράττος-Κολοκυθάς (Πολυχρονίδης)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ν. Μουδανιά Κωνσταντινέλλης-Παπαδοπούλους Κυρ. (Θωμόπουλος)

Μ. Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Αίας Ευόσμου Αναστασιάδης-Σελεβός (Κασαπίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος-Κομοτηνή Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Παπαδόπουλος Ν.)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Μακάμπη Κουκουλεκίδης-Τσαρδούλιας (Φωτιάδης)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος-Απόλλων Καλαμαριάς Εκίζογλου-Σαρακενίδης (Σαλικίδης)

Τετάρτη 20 Μαρτίου

Αλεξάνδρειο 21.00 Μακάμπη-ΒΑΟ Γραικός-Βασιλόπουλος (Παπαγεωργίου)

επιστροφή στην κορυφή