Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (25η αγωνιστική, 5/5)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 5 Μαϊου

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Ηλυσιακός Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Ηλιόπουλος)

Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Αχαγιά Ντάνος-Καββαδάς (Τζουβάρας)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Νέο Ληξούριο Αργυρούδης-Κοτσώνης (Πίγκας)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Αιγάλεω Μπίκας-Τηγάνης (Κώτσης)

Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-Ακράτα Γαρίνη-Νικολοπούλου (Ελένης)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Άρης Νίκαιας Κονταράτος-Χριστοδουλάκης (Ζώης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Κουτσοδήμος-Ξυλάς (Μάρκου)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μαγκουνής-Φασόλης (Λημνιάτης)

Χίου 17.00 Βούρειος-ΟΦΗ Καλογερόπουλος Φ.-Τσάτσης (Μάρης)

Καλλιθέας Ρόδου 17.00 Καλλιθέα-Αργοναύτης Χουγιάζος-Μάρκου (Βιντζηλαίος)

Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-ΚΑΟ Μελισσίων Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Σταμάτης Φιλ)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Τσιμπούρης-Ντάσης (Χριστοδούλου)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Έξω Παναγίτσα-Κορωπί Φάκαρος-Ασλανίδης (Κάλφα)

Λίντο 17.00 Δειλινό-Ερμής Σχηματαρίου Ασημακάκη-Δελαγραμμάτικας (Μαχαιριανάκης)

3ος Όμιλος

Βικέλας 19.00 ΑΟΚ Βέροιας-Μελίκη Καρακώστας-Γεωργούλης (Μελανίδης)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΑΓΣ Ιωαννίνων  Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Ιωακειμίδης)

Πρέβεζας 15.30 Νικόπολη-Τιτάνες Παλαμά Εκίζογλου-Χατζηκώστας (Μυζίκος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πρωτέας Γρεβενών Φακίτσας-Κοντογιάννης (Τσιγγέλης)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Ίκαροι Τρικάλων Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Ελευθεριάδης)

Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-Ολυμπιακός Βόλου Καλέσης-Λαδάς (Παπαδόπουλος Ν.)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Πολύγυρος Ντόγκας-Χατζημπαλίδης (Τζιομπάνος Γ.)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Αστέρας Σίνδου Σαρακενίδης-Καντερές (Σακελλαρίου)

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-ΒΑΟ Σελεβός-Βασιλόπουλος (Φωτιάδης)

Φ. Αμοιρίδης 16.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Κομοτηνή Γαζέτας-Γραικός (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Αίας Ευόσμου Φουτζήλας-Παπαθανασίου (Γκούμας)

Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-Ν. Μουδανιά Πλατέλλα-Δέλλας (Αχταρίδης)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Δέκα Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Σαλικίδης)

 

 

επιστροφή στην κορυφή