Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Ανδρών (7η αγων., 19/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή19 Νοεμβρίου
1ος Όμιλος 
Κω 16:00 Ιπποκράτης-Διαγόρας Δρ.: Καρακάσης-Νάστος 
Δ. Βικέλας 17:00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΕΦΑΟ Ζωγράφου: Παπαφωτίου-Πλιάκας (Δούκας) 
Γ. Γεννηματάς 17:00 Πρωτέας Β.-Ηράκλειο: Κωνσταντινίδου-Σταθόπουλος (Ηπιώτης) 
ΔΑΚ Κορίνθου 17:00 ΚΑΟ Κορίνθου-Παγκράτι: Μαντήλας-Μαγκάφας (Μαυρατζας) 

ΔΑΚ Ν. Σμύρνης 19:00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κορωπί: Μαγκουνής-Πολυχρόνης (Μουζάκης Στ.)
ΔΑΚ Ν. Νίκαιας 19:00 Ιωνικός Νίκαιας-Τρίτων: Θεοδωρόπουλος-Ορφανός Εμμ. (Καρούσης) 

Τετάρτη 22 Νοεμβρίου

2ο Ελευσίνας 19:00 Πανελευσινιακός-Δάφνη Δ.:  Διμπινούδης-Τσολάκος (Ζώης) 

*Ο αγώνας Πανερυθραϊκός-ΓΣ Μάνδρας (Μπούκας-Μαραμής, Ληνιάτης) αναβλήθηκε. 

2ος Όμιλος 
ΔΑΚ Μεσολογγίου 17:00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ανατόλια: Κυριακόπουλος-Κοτσίρης (Πίγκας) 
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 17:00 Χαλκηδόνα-Μαχητές Δόξας Πεύκων: Θεοδώρου-Τσιρτσιμάλης (Παραλικίδης) 
Αρναίας 17:00 Στρατώνι-Ερμής Λαγκαδά: Καλογερόπουλος Λ.-Γερακίνης (Παπαγεωργίου) 
Φαρσάλων 17:00 Φάρσαλα-Ίκαροι Σερρών: Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Αγορογιάννης) 
Γέφυρας 17:00 Γέφυρα-Τιτάνες Παλαμά: Παπαδόπουλος Θ.-Ντόγκας (Τσιομπάνος) 
Ν. Μουδανιών 17:00 Ευρώπη Πευκ.-Ασπίς Ξάνθης: Φουτζήλας-Γαζέτας (Πολυχρονίδης) 
ΔΑΚ Κοζάνης 17:00 Ελίμεια-Καβάλα: Ευφραιμίδης-Παπαγερίδης (Βοντζας) 


 

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (6η αγων., 19/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος Νότου 
Κυριακή 19 Νοεμβρίου 
Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟ Ναυπλίου: Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Κουλούρης) 
Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας: Αντωνιάδης-Τεφτίκης (Ζερβούδης) 
ΚΓ Λεχαίου 17:00 Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχ.-ΕΑ Πατρών: Λαζαρίδης-Τηγάνης (Ζάρκος) 
Κ. Αχαΐας 17:00 Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου: Λιότσος-Καμήτσος (Ρόζης) 
Απόλλωνα 17:00 Απόλλων Σμύρνης-Καλαμάτα 1980: Χρηστινάκης-Καρανικόλα Ελ. (Παππάς) 
Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος: Τσακαλογιάννης-Καρπάνος (Θοδωρόπουλος) 
Ακράτας 17:00 ΑΟ Ακράτα-ΚΑΠ: Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης (Κοκορδάτος) 

2ος Όμιλος Νότου
Κυριακή 19 Νοεμβρίου 
Κοκκινιάς 3ο ΓΕΛ 15:30 Νίκη Αμαρουσίου-Βούρειος Χίου: Λαμπίρης-Μαρινάκης (Ζερδεβάς) 
Χαλκιά-Αναστασιάδη 16:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΑΟΚ Χανιά: Σπυρόπουλος-Κοτσώνης (Δημητριάδης) 
Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-ΑΕ Πεντέλης: Κοτσιμος-Γεράνιος (Μαχαιριανάκης) 
Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Νίκαιας: Τσουμαχίδης-Αβραμίδου (Μόρφη Γιούλα) 
Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Λοκρός: Χρηστίδης Ηλ.-Σκαλτσης (Χριστοδούλου Γ.)

Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου
Πετρούπολης 19:00 Άρης Πετρούπολης-Έσπερος: Λύρας-Αθανασόπουλος (Παπαδόπουλος) 

1ος Όμιλος Βορρά 
Κυριακή 19 Νοεμβρίου 
ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17:00 ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Νικόπολη Πρέβεζας: Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΚΕ Φαίακας: Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Χαραλάμπης) 
ΔΑΚ Αγρινίου 17:00 ΓΕ Αγρινίου-Φίλιππος Βέροιας: Λογοθέτης-Μπακετέα (Μπέστιας) 
Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Νίκη Βόλου: Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Ελευθεριάδης Παντ.)
ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-Πρωτέας Γρεβενών: Εκίζογλου-Λαδάς (Μελανίδης) 
ΔΑΚ Περαίας 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος-Ιωνικός Ιωνίας: Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Γρ. (Δέλλας) 

2ος Όμιλος Βορρά 
Κυριακή 19 Νοεμβρίου 
Μαντουλίδη 18:00 Μαντουλίδης-Κένταυρος Καλ.: Καρακώστας-Γεωργούλης (Λαδενης) 
ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ: Τζιοπάνος Γ.-Πετανίδου (Φωτιάδης) 
ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Αστέρας Σίνδου: Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ελευθερούπολη 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΟ Πολύγυρου: Παπαδόπουλος Χ.-Αργαφιώτης Ιωαν. (Μπρίγκος) 
Μακεδονικού 18:00 Μακεδονικός-ΓΑΣ Κομοτηνή: Παζόλης-Λελούδας (Αστρεινίδης) 
Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΠΣ Ευκαρπίας: Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Γιαβρής) 
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ: Γραικός-Πράττος (Παπαδόπουλος Ν.) 

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Εθνικής Γυναικών (6η αγων., 19/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:

Όμιλος Νότου 
Σάββατο 18 Νοεμβρίου 
Κλαδισού 16:30 ΑΟ Χανίων-Σπόρτιγκ: Χαϊνά-Καραμπιτσάκος (Πετράκης Ν.) 

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 
Ζωγράφου 12:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΠΑΣ Ανταγόρας Κω: Χουγιάζος-Ξυλάς (Πετράκης Μιχ.)
Α’ Κλ. Ηλιούπολης 12:00 ΓΣ Ηλιούπολης-ΚΑΟ Μελισσίων: Νερομυλιώτης-Μελισσάρης (Σταματόπουλος) 
Μοσχάτου 12:00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΟ Προφήτη Ηλία: Μαρτινάκος-Τούσης (Δραμεσιώτης) 
Πετρούπολης 15:00 Άρης Πετρούπολης-ΓΣ Αγ. Παρασκευής: Σκουλαρίκης-Βελέτζας (Παπαδόπουλος Στ.)
Καλυβίων 18:30 ΓΑΣ Καλυβίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου: Λαζόγκα-Κομιανός (Τζουβάρας) 

Όμιλος Βορρά
Κυριακή 19 Νοεμβρίου
Δ. Κραχτίδης 12:00 Τιτάνες Δράμας-ΑΕ Πυλαίας: Καλέσης-Χρυσάφης (Στουπίδης) 
Χ. Χριστοδούλου 13:00 Ασπίς Ξάνθης-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου: Θεοδωρίδης-Παπανικολάου (Σαλικίδης) 
ΔΑΚ Σερρών 13:00 Πανσερραϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς: Κολοκυθάς-Λάλλα (Γιαβρής) 
ΕΑΚ Σταυρούπολης 13:30 ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΠ Ναύαρχος Βότσης: Πλατέλα-Σελεβος (Αχταρίδης) 
Αγ. Θωμά Λαρ. 14:00 Ολύμπια Λάρισας-Πιερικός Αρχέλαος: Μπάρδας-Τσάλλας (Μπεκιάρης) 
Ιβανώφειο 14:00 Ηρακλής-Άρης Θεσσαλονίκης: Δέλλας-Μαλτέσιος (Σακελλαρίου) 
 

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (5η αγων., 17-19/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:

Παρασκευή 17 Νοεμβρίου 
Γ. Γεννηματάς 21:00 Πρωτέας Β.-Αθηναϊκός: Παυλόπουλος-Πόντας (Μπεσκάκη) 

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 
Π. Γιαννακόπουλος 14:00 Παναθηναϊκός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου: Αναστασίου-Αργυρούδης (Σταύρου) 
ΔΑΚ Γλυφάδας 14:30 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ: Μαριγλή-Ρίζος (Γολεγού) 

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 
ΔΑΚ Λευκάδας 13:00 Νίκη Λευκάδας-Φάρος Κερατσινίου: Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Κανελλόπουλος) 
Επταπύργιου 14:00 Παναθλητικός Συκεών-Πανιώνιος: Δημάδης-Μπακάλης (Ανδρίτσος) 
Εσπέρου 14:00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ολυμπιακός Βόλου: Κρεσταινίτης-Ντάνος (Μπουρνάς) 

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS