Menu

Διαιτητές (1017)

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Γυναικών (20η αγωνιστική, 7/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι: 1ος Όμιλος  Κυριακή 7 Απριλίου  Α. Ηλιούπολης 13.00 Ηλιούπολη-ΟΚΑ Αρκάδι Αντωνίου Γιωργ.-Καννής (Σαμαρτζή) Υμηττού 13.00 Αμύντας-ΚΟΜ Πελασγός Χαίνα-Πετράκης Γ.-Σταύρου Μελισσίων 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κονταράτος-Γεράνιος (Κουλούρης) Κοντόπευκου 13.00 Αγ. Παρασκευή-Παναθηναϊκός Γρίβα-Καλογεράκης (Ζερβούδης) Π. Νικολαΐδης 13.00 Φάρος Κερατσινίου-ΟΑ…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (22η αγωνιστική, 7/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος  Κυριακή 7 Απριλίου  Ακράτας 17.00 Ακράτα-Καλαμάτα Πολυχρόνης-Καλογριάς (Μάρκου) Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Αχαγιά Μαραγκάκης-Σκανδαλάκης (Ευστρατίου) Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Ηλυσιακός Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος) Βυζαντινό 17.00 ΑΣ Πέρα-ΝΕ Μεγαρίδας Ορφανός Εμ.-Χρηστίδης Π. (Κώτσης)  ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Κεραυνός…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (20η αγωνιστική, 7/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι: Κυριακή 7 Απριλίου  Μίλωνα 14.00 Πανιώνιος-Ολυμπιακός Παυλόπουλος-Φραγκούλη (Δούκας) Σπόρτιγκ 14.00 Σπόρτιγκ-Εσπερίδες Καλλιθέας Μπούκας-Καλογερόπουλος Φ. (Τηγάνης)  Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΓΑΣ Καλυβίων Καραβίτης-Τσολάκος (Παπαδόπουλος Κ.) Γ. Γεννηματάς 14.00 Πρωτέας Βούλας-Ηρακλής Μαρίγλη-Μαρινάκης (Τεφτίκης)  ΔΑΚ Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Κωνσταντινίδου-Λογοθέτης…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (25η αγωνιστική, 7/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος  Κυριακή 7 Απριλίου  Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-ΑΣΕ Δούκα Κωνσταντινόπουλος-Τηγάνης (Ζώης)  Νέας Πεντέλης 17.00 ΑΕ Πεντέλης-Πανελευσινιακός Αποστολίδης-Ζιώγας (Λιμνιάτης)  Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ένωση Ιλίου Μαλαμάς-Νάστος (Πίγκας)  Χρ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Παγκράτι Ραχιώτης-Σκαλτσής (Μπουρνάς)  Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Παπάγου…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Ανδρών (25η αγωνιστική, 6/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 6 Απριλίου  Αγ. Παύλου Καλλικ. 17.00 Ευρώπη Πευκοχωρίου-Εθνικός Τζιοπάνος-Κοϊμτζόγλου-Γαζέτας (Δέλλας) ΔΑΚ Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Ψυχικό Ταρενίδης Στ.-Πιτσίλκας-Μπακάλης (Βόντζας)  Περιβόλας 17.00 Απόλλων Πάτρας-Καρδίτσα Τσώνος-Στρέμπας-Γιακείμη (Θεοδοσόπουλος)  Νεάπολης 17.00 Ερμής Αγ. Λάρισας-Μαρούσι Ξενικάκης-Τσιρτσιμάλης-Τσιαπλής (Σταμάτης Γ.) ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Αμύντας Βαρδάλος-Ευφραιμίδης-Ξέρας…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Ανδρών (22η και 23η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι: Σάββατο 6 Απριλίου  Σ. Μπεφόν 15.45 Πανιώνιος-Περιστέρι Καρακατσούνης-Μπήτης-Διαμαντής (Ορφανός Γ.)  Τ. Καμπούρης 15.45 Κύμη-Ρέθυμνο Αναστόπουλος Π.-Τσαρούχα-Τζαφλέρης (Δεσάρτης)  ΚΓ Λαυρίου 17.00 Λαύριο-ΑΕΚ Σώμος-Παναγιώτου-Παφίλης (Μουζάκης Στ.) Αλεξάνδρειο 15.45 Άρης-Προμηθέας Πάτρας Παπαπέτρου-Μαγκλογιάννης-Αναστόπουλος Α. (Δροσόπουλος)  Κυριακή 7 Απριλίου  ΚΓ Ν. Σαμαράς 17.00…
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS