Menu

Ανακοινώσεις Επιτροπής Πρωταθλημάτων

-Ο αγώνας ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ για την 21η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών (2ος όμιλος), της 08/03/2020 αντί ώρας 17.00 και του κλειστού γυμναστηρίου ΑΡΝΑΙΑΣ, θα διεξαχθεί ώρα 18.00 στο ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ.

-Λόγω κωλύματος του γηπέδου και μετά από συμφωνία των δυο Σωματείων, ο αγώνας ΜΕΝΤ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, για την 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2’ Εθνικής κατηγορίας Γυναικών (2ος Όμιλος) της 08/03/2020 αντί ώρας 15.00, θα διεξαχθεί στις 14.30, στο ΚΓ ΜΕΝΤ.
 

Διαβάστε περισσότερα...

Κεσσέ: Ποιος δεν ονειρεύεται διάκριση με την ομάδα της γειτονιάς του

Το πιο συναρπαστικό πρωτάθλημα των τελευταίων ετών είναι το φετινό στον 1ο όμιλο της Α2 Γυναικών. Οι ομάδες εναλλάσσονται στην κορυφή, τα παιχνίδια είναι αμφίρροπα και κανείς δεν μπορεί να προβλέψει ποιο θα είναι το σωματείο που θα κόψει πρώτο το νήμα και θα εξασφαλίσει την απευθείας άνοδο για την Α1 Γυναικών.

Διαβάστε περισσότερα...

Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων

Λόγω κωλύματος του γηπέδου, ο αγώνας ΑΦΜΣ Φοίνικας Πειραιά – Πανιώνιος ΓΣΣ  για την 14η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής κατηγορίας Γυναικών (1ος Όμιλος) της 26/01/2020 αντί ώρας 15.00 και του κλειστού γυμναστηρίου Παν. Σαλπέας, θα διεξαχθεί ώρα 20.00 στο  Κλειστό γυμναστήριο Κερατσινίου «Παντελής Νικολαϊδης» (Ιχθυόσκαλα Κερατσινίου).

Διαβάστε περισσότερα...

Ανακοινώσεις Επιτροπής Πρωταθλημάτων

-Για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας ΑΟΚ Χανιά-ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας για την 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (2ος Όμιλος) της 19/01/2020 αντί του ΔΑΚ Κλαδισού και ώρας 17:00 θα διεξαχθεί στο ΕΑΚ Χανίων στις 15:45.

-Λόγω κωλύματος του γηπέδου, ο αγώνας ΚΣ Γέφυρας-ΑΣ Ευρώπη '87 Πευκοχωρίου για την 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (2ος Όμιλος) της 19/01/2020 αντί ώρας 17:00 θα διεξαχθεί στις 16:00 στο ΚΓ Γέφυρας.

-Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων της γραμματείας, ο εξ αναβολής αγώνας ΑΣ Αιγέας Χίου-ΑΟ Αετός Καλλιθέας για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών (1ος Όμιλος) της 21/01/2020 αντί ώρας 15:30 θα διεξαχθεί στις 16:00, στο Κλειστό Γυμναστήριο Χίου.

 

 

Διαβάστε περισσότερα...

Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων

Μετά από την δήλωση αδυναμίας συμμετοχής του σωματείου Έσπερος ΑΟΠΑ στην Α2 Εθνική κατηγορία Γυναικών (1ος Όμιλος) και ύστερα από την αρνητική απάντηση του σωματείου ΓΣ Διαγόρας Ρόδου που είχε σειρά προτεραιότητας από τους αγώνες του Ειδικού Πρωταθλήματος, η θέση του στην κατηγορία παραμένει κενή.

Διαβάστε περισσότερα...

Οι προκηρύξεις για τα εθνικά πρωταθλήματα και το Κύπελλο

Στην ιστοσελίδα της ΕΟΚ δημοσιεύονται αναλυτικά οι προκηρύξεις για τα εθνικά πρωταθλήματα και το Κύπελλο Ελλάδας της περιόδου 2019-2020. 

Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων ΕΟΚ, Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020    

Ειδική Προκήρυξη Κυπέλλου Γυναικών 

Δήλωση συμμετοχής Κυπέλλου Γυναικών 

Ειδική Προκήρυξη Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών 

Δήλωση συμμετοχής Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών 

Ειδική Προκήρυξη Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών 

Δήλωση συμμετοχής Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών 

Ειδική Προκήρυξη Κυπέλλου Ανδρών 

Δήλωση Συμμετοχής Κυπέλλου Ανδρών 

Ειδική Προκήρυξη Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 

Δήλωση Συμμετοχής Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 

Ειδική Προκήρυξη Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 

Δήλωση Συμμετοχής Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 

Ειδική Προκήρυξη Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 

Δήλωση Συμμετοχής Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 


 

Διαβάστε περισσότερα...

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών (2ος Ομιλος): 4η Αγωνιστική

Για την τέταρτη αγωνιστική του ειδικού πρωταθλήματος ανόδου στην Α2 γυναικών (2ος Ομιλος) σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Ασπίδα Ξάνθης-Λασσάνης Κοζάνης 67-24

Δεκάλεπτα: 12-6, 33-15, 50-24, 67-24

Διαιτητές: Τσαρδούλιας-Ντόντης

Ασπίδα Ξάνθης (Καρά Αχμέτ-Αντώνογλου): Καραλίδου 10(2), Τσακίρη 12, Μωυσένκου 2, Παπαχρυσοβέργη 1, Καραλή 4, Σιγιώργη 8, Πετρίδου 2, Βαρελτζή 8, Γκιρκίζα, Χαλκίδου 4, Θωμαϊδου 10(1), Ευθυμίου 6(2).

Λασσάνης Κοζάνης (Μήτσιαλος): Κυριατζίδου 2, Λαβαντσιώτη Δ. 5, Γκόντοβα 2, Γρηγοριάδου, Βλάχου, Ναούμ, Λαβαντσιώτη Α. 2, Σιακαβάρα, Καράδαλη 1, Κρανιώτη 12, Μαραγκού, Ζυμπίδου.

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νίκη Βόλου 38-54

Δεκάλεπτα: 10-10, 24-26, 26-39, 38-54

Διαιτητές: Κωνής-Θρασυβουλίδης

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Αυγερινός): Ζιώγα 3(1), Μάντζιου Ε. , Νάτση 12, Τσιακτσίρα 3(1), Μάντζιου Α., Γαβριήλ, Παπαδιά 6, Γούκου, Κολόκα 14(2), Ζαμπέλη, Δήμου, Τασιούλα. 

Νίκη Βόλου (Γαλανάκης): Κωνσταντούλα, Κωστούλα 2, Παρασχάκη 19(1), Ντέγκα, Κοπάνου 7, Παπαγακή 7, Κατσιοπούλου 4, Τότση 8, Ζουμπούλη 7(1).

ΑΓΕ Πιερίας-Ιερισσός  63-49

Δεκάλεπτα: 13-6, 32-20, 47-33, 63-49

Διαιτητές: Πλατέλλα-Δικταπανίδης

ΑΓΕ Πιερίας (Χρυσανθόπουλος): Ηλιάδου, Παπαδοπούλου 3, Νικολαϊδου 2, Εξίζογλου 16, Θεοδωρίδου 6, Δροσούνη 11, Βαρμάζη 14(2), Πατσιαλή 6(2), Λάπα 2, Καραγκούνη 3(1). 

Ιερισσός (Κούλιας): Ισάκις, Χριστοδούλου, Μπαντή 10(1), Πρενιάσι, Γκατζιώνη 13, Τζέλιου 19(2), Καμπάνη 3(1), Λεμπίδα 4.

Το πανόραμα των αγώνων

Τετάρτη 26/06/19

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ.  42-68

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 41-34

ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  31-62

Πέμπτη 27/06/19  

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ.  26-51

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99  87-34

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ. – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 47-55

Παρασκευή 28/06/19       

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  32-50

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ  58-26

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 41-57

Σάββατο 29/06/19

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ. 67-24

ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99  63-49

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  38-54

Η βαθμολογία

Ασπίδα Ξάνθης  8

Νίκη Βόλου 7

ΑΓΣ Ιωαννίνων  6

ΑΓΕ Πιερίας  6

Λασσάνης Κοζάνης  5

Ιερισσός 4

Κυριακή 30/06/19

12.00 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ.

13.45 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

15.30 ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Διαβάστε περισσότερα...

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών

Στον τελευταίο αγώνα του Ειδικού Πρωταθλήματος για την άνοδο στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών (1oς Όμιλος) που διεξήχθη στο κλειστό του Μετς, ο Αιγέας Χίου επικράτησε με 37-35 του Διαγόρα στην αναμέτρηση μεταξύ των ομάδων που κατέκτησαν τη δεύτερη θέση στους δύο υποομίλους.  

ΑΣ Αιγέας Χίου -  Διαγόρας ΓΣ 37-35
Διαιτητές: Γιακείμη – Φράγκουλη
Δεκάλεπτα: 10-9, 19-20, 26-24, 37-35
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ (Γιασεμής): Χάλια, Δάνδουλα, Καράτζανου 1, Φιλιππάκη 4, Παπαδόπουλου 22, Καρούση 3,  Γιασεμή 3, Γιαννιώδη Ι.,  Γιαννιώδη Μ.,  Σβορώνου, Άγκο 4.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ (Λιβιεράτος): Σάκκη, Σούλο, Αργυρίου, Βελούδου 18, Παπαντωνίου 6, Γαλαχουσίδη 4(1),  Αρβαίνιτη – Αψωκαρδου 5,  Κουρδούμπα, Θωμάρεις 2, Ποντίκακη,  Ξούρη,  Τσιπλάκη.

 

 

Διαβάστε περισσότερα...

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών (2ος Ομιλος): 3η Αγωνιστική-Αποτελέσματα

Για την τρίτη αγωνιστική του ειδικού πρωταθλήματος ανόδου στην Α2 γυναικών (2ος Ομιλος) σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Ιερισσός-ΑΓΣ Ιωαννίνων 32-50

Δεκάλεπτα: 9-10, 13-24, 24-37, 32-50

Διαιτητές: Πλατέλλα-Μαγή

Ιερισσός (Κούλιας): Ισάκις, Χριστοδούλου 4, Μπαντή 9(2), Γκατζιώνη 6, Τζέλιου 1, Καμπάνη, Λεμπίδα 12.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Αυγερινός): Ζιώγα 10(2), Καραπατά 2, Νάτση 4, Τσιακτσίρα 1, Μάντζιου Α. 2, Γαβριήλ 3(1), Παπαδιά 10, Γούκου 4, Κολόκα 4, Ζαμπέλη 4, Γιαννούλη, Τασιούλα 6.

Λασσάνης Κοζάνης-Νίκη Βόλου 41-57

Δεκάλεπτα: 8-15, 21-31, 28-42, 41-57

Διαιτητές: Δέλλας-Αναστασιάδης

Λασσάνης Κοζάνης (Μήτσιαλος): Κυριατζίδου 20, Λαβαντσιώτη Δ. 1, Γκόντοβα 2, Γρηγοριάδου 2, Βλάχου, Ναούμ, Τοζιοπούλου, Λαβαντσιώτη Α. 7, Σιακαβάρα, Καράδαλη, Κρανιώτη 9, Μαραγκού.

Νίκη Βόλου (Γαλανάκης): Κωνσταντούλα, Κωστούλα 11(1), Παρασχάκη 11, Ντέγκα, Κοπάνου 7, Παπαγακή 10, Κατσιοπούλου, Τότση 5, Ζουμπούλη 13(1), Πασχαλίδη.

Ασπίδα Ξάνθης-ΑΓΕ Πιερίας 58-26

Δεκάλεπτα: 12-10, 23-12, 43-20, 58-26

Διαιτητές: Καντερές-Καρμπά

Ασπίδα Ξάνθης (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ-Ουστά, Καραλίδου 10(2), Τσακίρη 8, Μουσένκου 1, Παπαχρυσοβέργη 4, Καραλή, Σιγιώργη 11, Πετρίδου 5(1), Βαρελτζή 8, Χαλκίδου 4, Θωμαϊδου 7.

ΑΓΕ Πιερίας (Χρυσανθόπουλος): Ηλιάδου, Παπαδοπούλου 3(1), Νικολαϊδου 7(1), Παπανικολάου , Εξίζογλου, Θεοδωρίδου, Δροσούνη 13(2), Βαρμάζη, Πατσιαλή, Μυστρίδου 3, Λάπα, Καραγκούνη.

Το πανόραμα των αγώνων

Τετάρτη 26/06/19

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ. 42-68

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 41-34

ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31-62

Πέμπτη 27/06/19

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. 26-51

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 87-34

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ. – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 47-55

Παρασκευή 28/06/19

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 32-50

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 58-26

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 41-57

Η βαθμολογία

Ασπίδα Ξάνθης 6

Νίκη Βόλου 5

ΑΓΣ Ιωαννίνων 5

ΑΓΕ Πιερίας 4

Λασσάνης Κοζάνης 4

Ιερισσός 3

 

Σάββατο 29/06/19

16.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ.

17.45 ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

19.30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Κυριακή 30/06/19

12.00 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ.

13.45 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

15.30 ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Διαβάστε περισσότερα...

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών: Αποτελέσματα

Στους αγώνες του Ειδικού Πρωταθλήματος για την άνοδο στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών (1oς Όμιλος) που διεξάγονται στο κλειστό του Μετς σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

1ος Υποόμιλος – 5η Αγωνιστική

ΑΣ Αιγέας Χίου – Ακαδημία Σχημ. Πρωτέας 66-51
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Μαρτινάκος
Δεκάλεπτα: 20-15, 39-28, 55-37, 66-51
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ Χίου (Γιασεμής): Χαλιά, Δάνδουλα 3, Καράτζανου 24(3), Φιλιππάκη 8, Παπαδόπουλου 12(1), Κρουσουλούδη, Καρούση 4, Γιασεμή 6(2), Γιαννιώδη Ι.,Άγκο 5, Γιαννιώδη Μ., Σβορώνου 4.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΉΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χαντζής): Ρούσσου Σ, Χαντζή 11(2), Κοτσίφη 6, Μαυριγκοπούλου 2, Παπαγεωργίου 5(1), Μαμασούκα 1, Αναστασίου 16(1), Κάκου, Ρούσσου Β 2, Μέτσκα 8.

ΑΠΣ Αρίς Καλαμάτα - ΟΦΗ 49-55
Διαιτητές: Σπυρόπουλος – Καλογριάς
Δεκάλεπτα: 15-15, 28-25, 34-40, 49-55
ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (Μπακογιάννης): Καραμάνου 5(1), Κουτέλα 19, Παρθένη 7, Γιαννόπουλου 4, Αρβανίτη, Κουκούτση, Χονδρουλάκη 10, Καπούτσου 4.
ΟΦΗ ( Καρλάφτης): Λιόντα 2, Ιατράκη 10(2), Αγαθαγγέλου 6, Βατσινά, Χωματά, Επταμηνιτάκη, Κοντογιάννη, Τσαγκάρακη 2,Μαθιουδάκη 15(3), Χριστοφοράκη 13(1), Τζανέτη, Λογοθέτη 7.

2ος Υποόμιλος – 3η Αγωνιστική

ΓΣ Διαγόρας Ρόδου – ΠΑΣ Ικαρος 52-30
Δελαγραμμαάακης, Σκουλαρίκης
Δεκάλεπτα:22-7,11-7,15-6,4-10
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (Λιβιεάατος): Σάκκη, Σούλο, Αργυρίου 12, Βελούδου 15(1), Παπαντωνίου, Γαλαχουσίδη 1, Αρβανιτη, Αψωκάρδου 4,Κουρδουμπά 2, Θωμάρεις 18,Ποντικάκη, Ξούρη, Τσιπλάκη.
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ (Λαμπρόπουλος): Φουντούλη 5, Τριπόδη Ε. 2, Τσακάι, Τριπόδη Κ. 5, Τσαντέ, Μπραχιμάι, Τσίκνη 3(1), Σταυρινουδάκη 2, Πέρρη 5, Στεργιώτη 5(1), Κουρέλη, Κοτσάμπα 3.

ΑΕ Σαντορίνης ς- ΑΟ Αργους Οι Δαναοί 26-58
Διαιτητές: Στρέμπας, Βελέντζας
Δεκάλεπτα: 3-14, 6-31, 15-38, 26-58
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ (Χατζηαυγουστιδης): Γρούνι 2, Σελάμι, Τσολακίδου 2, Τσουπα Π 6, Βαρβαρήγου 2, Παπαιωαννου 5, Φουστερη, Γουσια 4, Τσουπα 3, Τσαβδαρίδη, Χατζηαυγουστίδου, Ξαγοράρη 2
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ (Κουλουκης): Μπενακη 9(3), Ζαροκώστα 15, Παναγιωτοπουλου 15, Αλμπέρτου 2, Μπαργούτση 5, Σουλτανίδη, Καπετάνιου 3(1), Χατζηκωσταντίνου, Γιαγκουση, Κολιπέτσα, Παπαμάρκου 9.

Το πανόραμα των αγώνων

1oς Υποόμιλος

Δευτέρα 24/06/2019
Ακαδ. Σχημ. Πρωτέας – ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας 49-67
ΟΦΗ – Εσπερος ΑΟΠΑ 43-46

Τρίτη 25/06/2019
Εσπερος ΑΟΠΑ – Ακαδ. Σχημ. Πρωτέας 58-25
ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας – ΑΣ Αιγέας Χίου 59-64

Τετάρτη 26/06/2019
ΑΣ Αιγέας Χίου – Εσπερος ΑΟΠΑ 44-47
Ακαδ. Σχημ. Πρωτέας – ΟΦΗ 64-68 (β΄παρ.)

Πέμπτη 27/06/2019
ΟΦΗ-ΑΣ Αιγέας Χίου 41-45
Εσπερος ΑΟΠΑ – ΑΠΣ Αρις Καλάματας 61-32

Παρασκευή 28/06/2019
ΑΣ Αιγέας Χίου – Ακαδημία Σχημ. Πρωτέας 66-51
ΑΠΣ Αρίς Καλαμάτα - ΟΦΗ 49-55

Βαθμολογία
1. Έσπερος ΑΟΠΑ 8
2. ΑΣ Αιγέας Χίου 7
3. ΟΦΗ 6
4. ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας 5
5. Ακαδ. Σχημ.Πρωτέας 4

2ος Υποόμιλος

Τετάρτη 26/06/2019
ΓΣ Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Άργους οι Δαναοί 33-35
ΠΑΣ Ικαρος – ΑΕ Σαντορίνης 29-27 (παρ.)

Πέμπτη 27/06/2019
ΑΕ Σαντορίνης - ΓΣ Διαγόρας Ρόδου 22-45
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί – ΠΑΣ Ικαρος 50-32

Παρασκευή 28/06/2019
ΓΣ Διαγόρας Ρόδου – ΠΑΣ Ικαρος 52-30
ΑΕ Σαντορίνης – ΑΟ Άργους οι Δαναοί 26-58

Βαθμολογία
1. ΑΟ Άργους οι Δαναοί 6
2. ΓΣ Διαγόρας Ρόδου 5
3. ΠΑΣ Ίκαρος 4
4. ΑΕ Σαντορίνης 3

Σάββατο 29/06/2019

10.00 ΑΣ Αιγέας Χίου – ΓΣ Διαγόρας Ρόδου (αγώνας κατάταξης)

Διαβάστε περισσότερα...