Menu

Προπονητικό CAMP ΕΟΚ-FIBA Τουρνουά 3Χ3 Κοριτσιών (U14)

To διάστημα 24-28 Οκτωβρίου θα φιλοξενηθεί στο Δήμο Αριστοτέλη, στην Αρναία, προπονητικό camp 3Χ3 κοριτσιών U14 που διοργανώνεται από την ΕΟΚ υπό την αιγίδα της FIBA.

Συντονιστές προπονητές θα είναι οι ομοσπονδιακοί προπονητές Τάκης Μπακογεώργος και Γιάννης Κτιστάκης και θα είναι παρόντες οι εξής προπονητές: Κομψέλης Βασίλης (ΕΚΑΣΚ), Χαντζάρας Στέφανος (ΕΣΚΑΒΔΕ), Χωλόπουλος Άρης (ΕΚΑΣΔΥΜ), Μίχα Ελένη (ΕΟΚ), Καράγκουτης Γιώργος (ΕΚΑΣΑΜΑΘ), Παππούλης Γιάννης (ΕΟΚ), Χάρμπαλης Θωμάς (ΕΟΚ) και Μπελούλης Κώστας (ΕΚΑΣΧ).

Οι αθλήτριες που συμμετέχουν στο CAMP , είναι γεννημένες τα  έτη 2005, 2006,2007 και  είναι  οι  εξής:         

     

         ΕΣΚΑ        

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

2005

1.80

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2005

1.77

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2006

1,83

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΜΕΛΙΝΑ

2006

1.70

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ

2006

1.80

ΑΚΟ  ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

2007

1.70

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΕΚΑΣΚΕΜ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΑΝΤΖΟΥ ΔΟΜΝΑ

2005

 1,65

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

           

 

 

 

ΕΣΚΑΝΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΚΕΛΛΑ

2005

1,85

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.Γ.Σ.Σ.

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ

2005

1,82

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ.

ΜΑΝΤΖΙΩΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

2005

1.65

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΖΙΑΚΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2006

1,77

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ.

ΓΚΟΥΖΕΛΟΥ ΧΡΥΣΗ

2005

1.78

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΤΣΑΜΗ ΘΕΩΝΗ

2005

1.81

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

           

ΕΚΑΣΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ

2005

1.76

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΚΕΣΙΔΟΥ ΕΥΑ

2005

1.78

ΑΣ  ΠΑΟΚ

ΝΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

2005

1.79

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΤΟΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2005

1,69

ΑΣ ΑΡΗΣ

ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

2006

1.74

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

2006

1.70

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ

                       

ΕΚΑΣΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2005

1.77

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΜΙΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΑ

2006

1,77

ΟΦΗ

ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

2006

1.65

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2007

1.71

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΤΖΑΝΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

1.78

ΟΦΗ

 

            ΕΣΚΑΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΟΓΙΑ  ΝΙΚΗ

2006

1,86

ΓΛΑΥΚΟΣ

ΓΚΙΚΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ

2006

1,63

ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΠΑ

ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2006

1,64

ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΠΑ

 

            ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΟΥΔΡΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ

2005

1.77

ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΗΛΙΟΔΩΡΑ

2005

1.70

ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

            ΕΣΚΑΒΔΕ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΛΙΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

1.70

ΦΙ.ΜΠΑΣ.  ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ

2005

1.71

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΠΑΚΑ ΝΕΦΕΛΗ

2005

1.77

ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

ΕΣΚΑΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΙΟΥΜΟΥΡΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2006

1.85

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΚΑΤΣΙΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2005

1.75

ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

2005

1.67

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

            ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΛΥΜΠΕΡΑΚΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ

2005

1,83

ΑΣ ΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΚΡΟΝ.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑ  ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑ

2006

1,78

ΑΠΣ  ΑΡΙΣ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

            ΕΣΚΑΣΕ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΡΑΗΛΙΑ  ΚΩΝ/ΝΑ

2005

1,78

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

              ΕΚΑΣΔΥΜ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΟΠΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2006

1.78

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΚΟΖΑΝ.

ΣΑΡΒΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

1.80

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ.

ΧΟΛΩΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2007

1.63

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ.

 

                                  

 

 

 

 ΕΚΑΣΧ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΟΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

1.75

ΑΟ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

2005

1.68

ΑΟ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

1.75

ΑΟ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

 

             Τ.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΙΛΙΚΟΒΙΤΣ ΣΑΡΑ

2005

1.84

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ  ΚΩ

ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

1.84

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

 

                        Τ.Ε. ΧΙΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΔΑΝΔΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

2006

1.68

ΑΣ  ΑΙΓΕΑΣ  ΧΙΟΥ

           

                 Τ.Ε.ΛΕΣΒΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΑΜΠΑΚΟΥ  ΤΖΩΑΝΝΑ

2005

1.83

ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ

 

               Τ.Ε. ΣΑΜΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΝΙΚΗ

2006

1.69

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΣΑΜΟΥ

 

               ΕΣΚΑΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

2005

1.80

ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

               Ε.Σ.Κ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ

  

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΡΟΥΣΣΟΥ  ΦΑΝΗ

2005

1,82

ΑΟ  ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

 

Οι αθλήτριες  των Ενώσεων της ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΣΚΑΗ, ΕΣΚΑΚ, ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ,  ΕΚΑΣΚ, Τ.Ε.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ, ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ και  Ε.Σ.Κ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ, θα αναχωρήσουν με  πούλμαν στις 24/10/2019, ώρα 09:00 από τα γραφεία της Ομοσπονδίας (ΟΑΚΑ, Κηφισίας 37, Μαρούσι). Επικεφαλής της αποστολής θα είναι ο Μακρής  Γιάννης,  μέλος  Επιτροπής  Ανάπτυξης  Ε.Ο.Κ.(Τηλ: 6972800470).

Οι  αθλήτριες  της  ΕΣΚΑΘ, της ΕΣΚΑΒΔΕ και της ΕΣΚΑΣΕ θα μετακινηθούν  κατόπιν συνεννόησης με το Γραφείο  Ανάπτυξης.

Οι αθλήτριες των Ενώσεων ΕΚΑΣΘ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ,  ΕΚΑΣΔΥΜ, ΕΚΑΣΚΕΜ, Τ.Ε. ΧΟΥ και  Τ.Ε. ΣΑΜΟΥ θα αναχωρήσουν με το πούλμαν στις 24/10/2019 και  ώρα 12.30 από τα  γραφεία της ΕΚΑΣΘ (ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ).

Οι αθλήτριες της ΕΚΑΣΧ θα μετακινηθούν με δική τους ευθύνη.

Η  επιστροφή θα γίνει στις 28/10/2019. Τηλέφωνα επικοινωνίας είναι: 210 6828241 και 6984764503. Υπεύθυνος Γραφείου  Ανάπτυξης: ΜΑΡΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Προπονητικό CAMP ΕΟΚ-FIBA Τουρνουά 3Χ3 Αγοριών (U14)
επιστροφή στην κορυφή