Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 24 13 11 2 0 948 822 126   0   0   1   1,153
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 22 12 10 2 0 985 779 206   0   0   1   1,264
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 22 12 10 2 0 824 768 56   0   0   1   1,072
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 21 12 9 3 0 874 762 112   0   0   1   1,146
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ 20 12 8 4 0 811 770 41   0   0   1   1,053
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 19 12 7 5 0 855 875 -20   2   0   1   0,977
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 19 12 7 5 0 909 823 86   1   0   1   1,104
ΧΑΝΘ 18 12 6 6 0 706 749 -43   2   0   1   0,942
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 18 13 5 8 0 881 892 -11   1   0   1   0,987
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16 12 4 8 0 891 912 -21   0   0   1   0,976
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 16 12 4 8 0 750 796 -46   0   0   1   0,942
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 14 12 2 10 0 700 830 -130   0   0   1   0,843
ΜΕΝΤ 13 12 1 11 0 807 933 -126   2   0   1   0,864
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 13 12 1 11 0 700 930 -230   1   0   1   0,752


Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/10/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 57-95
10/10/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 59-72
10/10/21 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 62-54
10/10/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 74-66
10/10/21 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 61-54
10/10/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 63-80
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 78-70
17/10/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 69-52
17/10/21 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 67-71
17/10/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΧΑΝΘ 79-60
17/10/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΕΝΤ 58-53
17/10/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 60-58
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 89-87
24/10/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 54-64
24/10/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 78-67
24/10/21 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 74-48
10/11/21 18:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 64-80
24/10/21 17:00 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 82-57
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 67-79
31/10/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 82-75
31/10/21 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 60-78
10/11/21 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΧΑΝΘ 64-65
17/11/21 19:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΕΝΤ 88-69
31/10/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-75
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 76-78
07/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 59-58
07/11/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 62-54
07/11/21 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 41-56
07/11/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 61-81
07/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 69-73
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/21 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 61-60
14/11/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 59-47
14/11/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 76-52
14/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΧΑΝΘ 66-72
14/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 67-81
01/12/21 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 63-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 90-68
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 61-72
21/11/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 84-77
21/11/21 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 66-76
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 108-51
21/11/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 72-53
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 78-86
28/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 88-70
28/11/21 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-73
28/11/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ 65-69
28/11/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 57-77
28/11/21 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 63-66
28/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 81-79
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 83-67
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 66-70
05/12/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 70-86
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 77-60
05/12/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 74-63
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 90-59
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 54-51
12/12/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 62-65
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 69-91
12/12/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 66-65
12/12/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 67-52
12/12/21 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 59-63
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΕΝΤ 95-80
19/12/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ 63-48
19/12/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 78-82
19/12/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 78-70
19/12/21 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 65-73
19/12/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 69-63
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/21 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 50-36
22/12/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-90
22/12/21 18:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 47-67
22/12/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 66-57
22/12/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 70-64
22/12/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 70-61
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΧΑΝΘ 76-48
23/01/22 15:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 58-61
23/01/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΕΝΤ 75-62
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 70-57
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 85-84
23/01/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 53-92
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 57-54
30/01/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 51-66
30/01/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 76-80
30/01/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 78-67
30/01/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 96-61
30/01/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 85-73
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
06/02/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
06/02/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ 0-0
06/02/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΕΝΤ 0-0
06/02/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
06/02/22 19:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
13/02/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
13/02/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΧΑΝΘ 0-0
13/02/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΜΕΝΤ 0-0
13/02/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
13/02/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
20/02/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
20/02/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
20/02/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
27/02/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
27/02/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
27/02/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΧΑΝΘ 0-0
27/02/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΕΝΤ 0-0
27/02/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
06/03/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
06/03/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 0-0
06/03/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
06/03/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
06/03/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
13/03/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
13/03/22 19:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
13/03/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΝΘ 0-0
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΕΝΤ 0-0
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 0-0
20/03/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
20/03/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
20/03/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
20/03/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
20/03/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/03/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
27/03/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
27/03/22 20:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΧΑΝΘ 0-0
27/03/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
03/04/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
03/04/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ 0-0
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
03/04/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 0-0
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
10/04/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
10/04/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΕΝΤ 0-0
10/04/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
10/04/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
10/04/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
17/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΕΝΤ 0-0
17/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
17/04/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
17/04/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
17/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/04/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
20/04/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
20/04/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
20/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
20/04/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
20/04/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΝΘ 0-0
27/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΕΝΤ 0-0
27/04/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
27/04/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
27/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
27/04/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/05/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
01/05/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
01/05/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
01/05/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
01/05/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
01/05/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/05/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
08/05/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ 0-0
08/05/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΕΝΤ 0-0
08/05/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
08/05/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
08/05/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/05/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
15/05/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
15/05/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
15/05/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
15/05/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 0-0
15/05/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0