Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 50 27 23 4 0 2297 1804 493   0   1   1,273
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 49 28 21 7 0 2227 1912 315   0   1   1,164
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 48 28 20 8 0 2364 1959 405   3   1,035   1,206
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 48 28 20 8 0 2200 1911 289   3   0,965   1,151
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 47 28 19 9 0 2252 2059 193   0   1   1,093
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 45 28 17 11 0 2123 1957 166   0   1   1,084
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 44 28 16 12 0 2170 2010 160   0   1   1,079
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 43 28 15 13 0 2064 1977 87   0   1   1,044
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 42 28 14 14 0 2336 2096 240   0   1   1,114
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 41 28 13 15 0 2100 2030 70   0   1   1,034
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 39 28 11 17 0 1940 2093 -153   0   1   0,926
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 38 28 10 18 0 1916 2048 -132   0   1   0,935
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 36 28 8 20 0 2104 2253 -149   0   1   0,933
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 29 28 1 27 0 1662 2787 -1125   0   1   0,596
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 28 27 1 26 0 1659 2518 -859   0   1   0,658


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/11/21 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-50
03/11/21 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 72-69
03/11/21 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 82-61
03/11/21 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 88-82
10/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 100-51
24/11/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 97-86
03/11/21 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 64-121
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/21 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 61-78
16/10/21 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 82-58
16/10/21 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 69-74
16/10/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 50-69
16/10/21 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 67-89
16/10/21 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 88-73
18/10/21 20:30 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 84-69
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/21 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 71-64
23/10/21 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 86-59
23/10/21 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 81-82
23/10/21 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 101-71
23/10/21 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 89-80
23/10/21 16:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 79-78
23/10/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 111-44
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/21 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 69-108
30/10/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 66-60
30/10/21 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 65-76
30/10/21 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 71-68
30/10/21 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 86-71
30/10/21 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 55-97
30/10/21 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 90-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/21 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 90-56
06/11/21 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 98-50
06/11/21 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 64-59
06/11/21 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 95-94
06/11/21 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 86-66
17/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 90-85
06/11/21 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 63-62
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/21 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 66-130
13/11/21 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 72-76
01/12/21 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 89-54
13/11/21 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 66-94
13/11/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 67-72
13/11/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 72-70
24/11/21 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 78-80
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/21 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 75-72
21/11/21 15:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 97-100
24/11/21 19:30 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 84-45
20/11/21 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 83-66
20/11/21 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 69-85
20/11/21 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 80-52
20/11/21 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 91-65
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 15:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 89-93
27/11/21 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 57-93
27/11/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 81-65
27/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 80-76
07/12/21 19:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-67
27/11/21 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 62-80
27/11/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 51-55
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/21 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 114-53
04/12/21 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 70-63
04/12/21 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 76-64
05/12/21 15:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 77-67
04/12/21 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 64-78
04/12/21 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 77-103
04/12/21 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 89-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/01/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 51-77
11/12/21 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 75-65
11/12/21 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 78-69
11/12/21 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 70-91
11/12/21 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 72-63
11/12/21 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 86-74
11/12/21 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 54-98
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/02/22 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 81-69
18/12/21 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 82-72
19/12/21 15:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 85-75
18/12/21 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 74-84
18/12/21 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 103-56
18/12/21 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 74-94
18/12/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 66-77
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/02/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 86-78
22/12/21 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 81-70
22/12/21 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 87-70
22/12/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 82-68
22/12/21 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 77-122
22/12/21 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 76-54
22/12/21 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 68-105
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/22 15:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 68-53
22/01/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 73-58
22/01/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 70-60
09/02/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 92-95
22/01/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 68-76
22/01/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 105-63
22/01/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 67-87
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64-66
29/01/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 76-55
02/02/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 69-63
29/01/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 99-78
09/02/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-50
02/03/22 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 64-56
02/02/22 19:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 77-60
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/22 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 83-73
05/02/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 61-70
06/02/22 15:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 57-83
05/02/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 67-80
05/02/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 98-74
05/02/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 71-89
05/02/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 120-68
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/22 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 68-77
12/02/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 76-70
12/02/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 85-90
12/02/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 59-54
11/02/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 70-94
12/02/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 74-78
12/02/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 131-51
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/22 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 80-51
09/03/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 60-64
19/02/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 57-69
19/02/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 66-56
19/02/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 77-52
19/02/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 89-85
19/02/22 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 73-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/02/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 75-85
23/02/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 61-68
23/02/22 16:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 66-63
23/02/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 66-114
23/02/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 72-69
23/02/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 84-75
23/02/22 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 79-101
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/02/22 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 109-64
26/02/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 96-79
26/02/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 88-43
26/02/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-84
30/03/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 86-73
26/02/22 15:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 87-60
27/02/22 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 80-72
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/22 15:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 84-96
05/03/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 78-92
05/03/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 73-86
30/04/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 65-57
05/03/22 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 54-87
30/03/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 70-68
05/03/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 87-90
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/05/22 15:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
12/03/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 93-82
13/03/22 15:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 87-73
12/03/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 104-52
12/03/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 74-77
06/04/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 63-56
12/03/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 93-62
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/22 20:30 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 74-79
19/03/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 74-60
19/03/22 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 52-99
13/04/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 66-62
13/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 74-68
19/03/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 38-77
19/03/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 74-79
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/03/22 15:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 79-75
22/03/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 79-50
23/03/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 60-68
27/04/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 72-55
23/03/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69-63
23/03/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 115-65
23/03/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 96-72
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/03/22 15:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 40-106
26/03/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 82-65
26/03/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 88-50
26/03/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 67-75
26/03/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 88-58
27/03/22 15:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 68-78
26/03/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 67-80
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/22 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 72-68
02/04/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 79-67
02/04/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 80-74
02/04/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 83-61
02/04/22 15:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 72-71
02/04/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 76-83
02/04/22 15:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 79-37
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 78-72
09/04/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 72-74
04/05/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 86-67
09/04/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 86-58
09/04/22 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 63-106
09/04/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 84-65
09/04/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 78-46
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/04/22 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 74-66
16/04/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 73-75
16/04/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 87-74
16/04/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 64-57
16/04/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 105-66
16/04/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 57-73
16/04/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 142-80
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/04/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 76-73
20/04/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 77-68
20/04/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-58
20/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 80-65
20/04/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 80-65
20/04/22 15:30 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 61-85
20/04/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 113-68
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/05/22 17:00 ΝΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 100-66
07/05/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 83-88
07/05/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 73-66
07/05/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 75-86
07/05/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 48-82
07/05/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ 82-56
07/05/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 67-72
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/05/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 61-60
11/05/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 115-72
11/05/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 76-59
11/05/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 89-96
11/05/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 70-60
11/05/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 105-57
11/05/22 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69-135
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 45 24 21 3 0 1933 1783 150   0   1   1,084
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 43 24 19 5 0 1970 1725 245   0   1   1,142
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 40 24 16 8 0 2016 1876 140   0   1   1,074
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ 39 24 15 9 0 1902 1807 95   0   1   1,052
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 36 24 12 12 0 1850 1774 76   0   1   1,042
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 35 24 11 13 0 1733 1744 -11   9   1,063   0,993
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 35 24 11 13 0 1829 1781 48   9   1,018   1,026
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 35 24 11 13 0 1701 1770 -69   9   0,970   0,961
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 35 24 11 13 0 1798 1813 -15   9   0,950   0,991
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 34 24 10 14 0 1594 1733 -139   3   1,022   0,919
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 34 24 10 14 0 1657 1751 -94   3   0,977   0,946
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ 31 24 7 17 0 1699 1829 -130   0   1   0,928
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 26 24 2 22 0 1622 1918 -296   0   1   0,845


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/21 18:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 68-59
27/10/21 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 95-86
17/10/21 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 73-77
17/10/21 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 72-76
17/10/21 12:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 84-83
17/10/21 13:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 74-80
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 16:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 81-74
24/10/21 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 84-71
24/10/21 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 77-79
24/10/21 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 60-58
24/10/21 13:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 74-59
24/10/21 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 70-68
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 57-62
31/10/21 18:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 60-66
31/10/21 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 91-79
31/10/21 13:30 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 78-77
31/10/21 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 76-64
31/10/21 13:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 63-74
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 77-74
07/11/21 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 73-83
07/11/21 13:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 84-68
07/11/21 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 72-69
07/11/21 13:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 74-62
07/11/21 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 76-74
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/21 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 86-49
14/11/21 13:30 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 61-78
14/11/21 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 79-62
14/11/21 13:30 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 66-60
14/11/21 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 67-74
14/11/21 16:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 68-72
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 14:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 66-69
21/11/21 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 59-69
21/11/21 13:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 84-79
21/11/21 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 79-62
21/11/21 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63-68
21/11/21 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 93-84
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 86-62
28/11/21 13:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 61-64
28/11/21 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 85-60
28/11/21 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 63-59
28/11/21 13:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 81-86
28/11/21 17:30 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 78-60
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 13:30 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 81-77
05/12/21 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 73-63
05/12/21 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 85-76
05/12/21 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57-71
05/12/21 14:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 80-77
05/12/21 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 63-90
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 88-73
12/12/21 18:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 70-66
12/12/21 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 80-72
12/12/21 21:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 85-64
12/12/21 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 81-62
12/12/21 13:30 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 78-90
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 69-75
19/12/21 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 79-70
19/12/21 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 81-77
19/12/21 13:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 70-87
19/12/21 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 73-77
19/12/21 13:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 73-63
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/21 18:15 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 93-87
22/12/21 18:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 55-80
22/12/21 20:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 88-78
22/12/21 20:15 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 75-61
22/12/21 13:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 76-73
22/12/21 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 66-75
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 81-66
02/02/22 18:30 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 67-74
23/01/22 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 66-73
23/01/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 65-75
23/01/22 13:30 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 75-79
23/01/22 12:30 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 73-65
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 79-64
30/01/22 17:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 68-78
30/01/22 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 85-67
30/01/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 80-56
30/01/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 75-77
30/01/22 17:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 71-69
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 17:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 85-79
06/02/22 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 95-80
06/02/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 86-79
06/02/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 81-68
02/03/22 15:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 80-66
06/02/22 13:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 73-81
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 94-89
13/02/22 18:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 71-81
13/02/22 18:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 92-84
13/02/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 57-61
13/02/22 13:30 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 74-76
13/02/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 67-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 90-78
20/02/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 95-89
20/02/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 79-68
20/02/22 13:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 62-63
20/02/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 90-67
20/02/22 14:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 87-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 75-88
27/02/22 18:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 70-54
27/02/22 13:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 84-86
27/02/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 79-72
27/02/22 13:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 67-79
27/02/22 17:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 77-82
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 57-56
06/03/22 13:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 79-71
06/03/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 79-91
06/03/22 13:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 83-80
06/03/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 87-63
06/03/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 77-72
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 13:30 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 74-63
30/03/22 17:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 76-60
12/03/22 13:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 78-75
13/03/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 70-65
13/03/22 17:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 73-55
13/03/22 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 75-79
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 83-77
13/04/22 13:30 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 73-86
20/03/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 74-88
20/03/22 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 68-73
20/03/22 13:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 89-74
20/03/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 67-77
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 13:30 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 92-82
26/03/22 17:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 76-63
26/03/22 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 105-74
27/03/22 17:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 67-58
27/03/22 13:30 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 105-93
27/03/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 77-63
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 60-54
03/04/22 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 60-73
03/04/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 85-66
03/04/22 13:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 82-70
03/04/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 76-84
03/04/22 13:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 85-86
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/22 17:30 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 93-69
09/04/22 17:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 85-62
10/04/22 17:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 81-61
10/04/22 13:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 81-60
10/04/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 80-78
10/04/22 11:30 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 75-64
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 72-66
17/04/22 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 99-84
17/04/22 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59-85
17/04/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 65-60
17/04/22 13:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 73-74
17/04/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 79-83
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/05/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 94-91
01/05/22 17:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 73-78
01/05/22 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 95-61
01/05/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 75-67
30/04/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 54-64
30/04/22 19:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 96-78
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/05/22 17:00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 78-73
08/05/22 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 103-89
08/05/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 62-97
08/05/22 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 77-94
08/05/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 54-59
08/05/22 17:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 97-102
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 47 25 22 3 0 1864 1635 229   3   1,021   1,140
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 47 26 21 5 0 2102 1899 203   3   0,978   1,106
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 45 26 19 7 0 2082 1898 184   3   1,097   1,096
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 45 26 19 7 0 1922 1710 212   3   0,911   1,123
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 40 25 15 10 0 2026 1907 119   0   1   1,062
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 39 26 13 13 0 1823 1762 61   0   1   1,034
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 37 25 12 13 0 1863 1868 -5   4   1   0,997
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 37 26 11 15 0 1968 1992 -24   2   1   0,987
ΟΦΗ 35 25 10 15 0 1687 1802 -115   4   1   0,936
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 35 25 10 15 0 1718 1727 -9   2   1   0,994
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 34 25 9 16 0 1738 1973 -235   0   1   0,880
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32 26 6 20 0 1731 1936 -205   7   1   0,894
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 32 26 6 20 0 1692 1907 -215   6   1   0,887
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 32 26 6 20 0 1630 1830 -200   5   1   0,890


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/21 17:00 ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 77-80
27/10/21 16:00 2ο ΔΑΚΑΝ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 88-86
17/10/21 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 69-64
17/10/21 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 63-50
17/10/21 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 63-73
17/10/21 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 68-59
17/10/21 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 59-72
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 78-82
04/11/21 18:30 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 80-69
24/10/21 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΦΗ 77-56
24/10/21 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 79-88
24/10/21 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 65-61
24/10/21 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 90-88
24/10/21 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 61-62
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 71-73
31/10/21 17:00 2ο ΔΑΚΑΝ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 49-87
31/10/21 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 84-79
31/10/21 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 70-50
31/10/21 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 49-66
31/10/21 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 78-71
03/11/21 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 64-81
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 82-55
07/11/21 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 73-64
07/11/21 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΟΦΗ 67-69
07/11/21 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 77-72
07/11/21 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 55-58
07/11/21 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 81-75
07/11/21 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 79-83
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/21 17:00 ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 63-73
14/11/21 17:00 2ο ΔΑΚΑΝ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 65-67
14/11/21 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 72-80
14/11/21 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 68-63
14/11/21 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 76-69
14/11/21 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 63-60
14/11/21 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 64-61
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 70-74
21/11/21 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 84-61
21/11/21 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΟΦΗ 69-45
21/11/21 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 79-85
21/11/21 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 66-55
21/11/21 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 82-74
21/11/21 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 68-60
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 77-85
28/11/21 13:00 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 80-75
28/11/21 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 91-96
28/11/21 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 61-52
28/11/21 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 53-60
28/11/21 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 85-62
09/12/21 18:30 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 74-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 73-55
05/12/21 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 89-60
05/12/21 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 71-73
05/12/21 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 72-59
05/12/21 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 90-78
15/12/21 19:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 48-63
05/12/21 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 86-66
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 72-81
12/12/21 13:30 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 56-73
12/12/21 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 48-70
12/12/21 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 69-75
12/12/21 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 76-71
12/12/21 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 81-78
12/12/21 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 77-65
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 70-55
19/12/21 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 82-73
02/03/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 63-60
02/02/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 66-91
19/12/21 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 64-66
19/12/21 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 78-76
19/12/21 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 82-97
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/21 16:30 ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 81-86
06/04/22 16:00 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΟΦΗ 64-58
22/12/21 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 74-61
22/12/21 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 76-72
22/12/21 18:30 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 91-96
10/02/22 18:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 60-54
22/12/21 18:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 70-84
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/02/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 77-79
23/01/22 19:00 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70-63
23/01/22 16:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 85-65
23/01/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 68-70
16/02/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 70-83
23/01/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 65-52
23/01/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 84-74
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/22 19:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 87-57
30/01/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 72-82
30/01/22 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΟΦΗ 96-72
17/02/22 18:30 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 61-71
30/03/22 18:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 71-55
30/01/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 93-64
30/01/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 63-78
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 65-70
06/02/22 17:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 85-89
06/02/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΟΦΗ 64-67
06/02/22 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 58-69
06/02/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 86-60
06/02/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 86-78
07/02/22 19:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 82-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 16:15 ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 80-78
13/02/22 19:00 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 62-63
13/02/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 74-83
13/02/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 73-84
13/02/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 55-56
13/02/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 73-63
13/02/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 75-48
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 75-77
20/02/22 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 87-56
19/02/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΦΗ 74-51
20/02/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 72-88
20/02/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 82-61
20/02/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 72-62
20/02/22 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 97-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/22 21:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 75-79
27/02/22 19:00 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 64-75
26/02/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 78-71
27/02/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 69-61
27/02/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 57-73
27/02/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 62-68
27/02/22 15:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 80-70
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 83-78
06/03/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 80-69
06/03/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΟΦΗ 92-67
06/03/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 79-75
06/04/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 83-53
06/03/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 56-59
06/03/22 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 86-91
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 18:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 74-59
13/04/22 16:00 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 73-106
13/03/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 67-72
13/03/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 78-73
13/04/22 18:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 73-55
30/03/22 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 85-88
13/03/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 57-65
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 86-79
20/03/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 90-93
29/04/22 20:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΟΦΗ 69-64
20/03/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 52-65
20/03/22 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 83-54
20/03/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 67-70
20/03/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 77-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/04/22 21:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 93-65
27/03/22 17:00 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 82-78
26/03/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 73-62
27/03/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 61-73
26/03/22 15:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 107-77
27/03/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 76-57
27/03/22 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 88-83
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 80-73
03/04/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 70-84
02/04/22 16:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΟΦΗ 63-53
03/04/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 86-60
03/04/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 80-69
03/04/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 63-60
03/04/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 65-77
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 18:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 83-74
10/04/22 16:00 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 63-81
10/04/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΦΗ 44-67
09/04/22 18:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 83-80
10/04/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 61-66
10/04/22 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 84-76
10/04/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 90-74
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 75-72
17/04/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 69-71
17/04/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 93-75
17/04/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 58-78
17/04/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 74-68
17/04/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 72-74
17/04/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 88-80
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/05/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΟΦΗ 65-80
22/05/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 85-76
30/04/22 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 70-82
22/05/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 78-65
01/05/22 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 69-56
01/05/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 91-84
01/05/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 62-78
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/05/22 17:00 Μ.ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
08/05/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 98-82
25/05/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
25/05/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
08/05/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 74-71
08/05/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 85-86
08/05/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 63-56
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 45 24 21 3 0 1933 1599 334   0   1   1,208
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 44 24 20 4 0 1741 1479 262   0   1   1,177
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 40 24 16 8 0 1701 1643 58   7   1   1,035
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 40 24 16 8 0 1688 1539 149   6   1   1,096
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 40 24 16 8 0 1904 1767 137   5   1   1,077
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 37 24 13 11 0 1728 1745 -17   0   1   0,990
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 35 24 11 13 0 1702 1642 60   0   1   1,036
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 33 24 9 15 0 1705 1748 -43   7   1   0,975
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 33 24 9 15 0 1557 1711 -154   6   1   0,909
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 33 24 9 15 0 1711 1717 -6   5   1   0,996
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 31 24 7 17 0 1694 1771 -77   3   1,006   0,956
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 31 24 7 17 0 1631 1777 -146   3   0,993   0,917
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 26 24 2 22 0 1355 1912 -557   0   1   0,708


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/21 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 75-63
17/10/21 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 64-48
17/10/21 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 86-63
17/10/21 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 64-54
17/10/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 85-71
17/10/21 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 80-40
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 58-74
24/10/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 59-94
24/10/21 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 56-49
24/10/21 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 73-68
24/10/21 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 65-59
24/10/21 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 73-85
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 100-63
31/10/21 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 67-58
31/10/21 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 83-52
31/10/21 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 84-63
31/10/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 60-69
31/10/21 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 63-58
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 79-67
07/11/21 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 70-64
07/11/21 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 53-49
07/11/21 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 84-71
07/11/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 66-60
07/11/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 64-91
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/21 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 78-70
17/11/21 19:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 86-58
14/11/21 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 63-60
14/11/21 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 55-66
14/11/21 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 71-47
14/11/21 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 72-57
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 81-91
21/11/21 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 43-62
21/11/21 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 88-66
21/11/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 88-76
21/11/21 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 76-53
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 76-59
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 85-58
28/11/21 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 63-59
28/11/21 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 67-63
28/11/21 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 78-73
28/11/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 72-68
28/11/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 51-81
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 84-74
05/12/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 64-65
05/12/21 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 62-63
05/12/21 17:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 85-89
05/12/21 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 78-79
05/12/21 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 78-84
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 91-81
12/12/21 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 60-48
12/12/21 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 75-69
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58-62
12/12/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 87-96
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 64-73
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 62-64
19/12/21 18:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 64-70
19/12/21 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 73-65
19/12/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 67-72
19/12/21 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 80-41
19/12/21 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 57-64
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/21 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 104-92
22/12/21 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 74-61
22/12/21 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 94-85
22/12/21 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 82-74
22/12/21 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 81-78
22/12/21 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 78-57
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 77-68
23/01/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 77-58
23/01/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 71-73
23/01/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 77-40
23/01/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-73
23/01/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 74-60
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/22 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 77-73
30/01/22 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 85-79
30/01/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 72-70
30/01/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 66-68
30/01/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 75-70
30/01/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 62-85
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/22 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 79-81
16/02/22 18:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 54-82
06/02/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 48-70
23/02/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 76-58
06/02/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 79-66
06/02/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 78-97
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/22 18:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 78-80
13/02/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 83-51
13/02/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 77-73
13/02/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 64-62
09/03/22 18:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 76-57
13/02/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 65-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 43-84
20/02/22 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 58-54
20/02/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 73-54
20/02/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 69-76
20/02/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 87-71
20/02/22 18:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 85-77
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 73-61
27/02/22 15:30 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 71-52
27/02/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 87-83
27/02/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 77-80
23/03/22 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 81-70
27/02/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 81-45
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 77-65
06/03/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 58-63
06/03/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 74-68
06/03/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 77-63
06/03/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 59-69
06/03/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 54-90
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 83-69
13/03/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 63-50
13/04/22 14:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 61-82
13/03/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 78-87
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 78-76
13/03/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-69
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 64-63
20/03/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 85-66
06/04/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 63-81
20/03/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 84-72
20/03/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 59-60
20/03/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 84-59
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 78-76
26/03/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 91-70
26/03/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 82-71
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 64-57
27/03/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 83-67
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 63-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 76-78
03/04/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 67-77
03/04/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 81-61
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 74-56
03/04/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 100-84
03/04/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 63-46
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 93-88
09/04/22 15:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 77-58
10/04/22 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 91-95
10/04/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 73-79
09/04/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 49-93
20/04/22 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 73-64
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 94-70
17/04/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 76-70
17/04/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 86-81
17/04/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 82-75
17/04/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 84-63
17/04/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-65
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/05/22 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 78-82
01/05/22 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 59-64
30/04/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 60-74
01/05/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 58-60
01/05/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 81-64
01/05/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 83-72
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/05/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 77-72
08/05/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 63-56
08/05/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 68-63
08/05/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 77-43
08/05/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 65-71
08/05/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 77-66
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 49 26 23 3 0 2156 1578 578   0   1   1,366
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 48 26 22 4 0 1950 1652 298   0   1   1,180
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 45 26 19 7 0 1963 1712 251   3   1,031   1,146
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ 45 26 19 7 0 1783 1601 182   3   0,969   1,113
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 44 26 18 8 0 1748 1594 154   0   1   1,096
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 42 26 16 10 0 1960 1862 98   3   1,012   1,052
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 42 26 16 10 0 1766 1708 58   3   0,987   1,033
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 39 26 13 13 0 1754 1687 67   0   1   1,039
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 36 26 10 16 0 1666 1769 -103   3   1,024   0,941
ΧΑΝΘ 36 26 10 16 0 1564 1681 -117   3   0,976   0,930
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 34 26 8 18 0 1844 1987 -143   0   1   0,928
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 30 26 4 22 0 1548 1801 -253   0   1   0,859
ΜΕΝΤ 29 26 3 23 0 1735 1994 -259   0   1   0,870
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 27 26 1 25 0 1313 2124 -811   0   1   0,618


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/10/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 57-95
10/10/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 59-72
10/10/21 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 62-54
10/10/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 74-66
10/10/21 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 61-54
10/10/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 63-80
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 78-70
17/10/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 69-52
17/10/21 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 67-71
17/10/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΧΑΝΘ 79-60
17/10/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΕΝΤ 58-53
17/10/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 60-58
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 89-87
24/10/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 54-64
24/10/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 78-67
24/10/21 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 74-48
10/11/21 18:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 64-80
24/10/21 17:00 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 82-57
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 67-79
31/10/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 82-75
31/10/21 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 60-78
10/11/21 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΧΑΝΘ 64-65
17/11/21 19:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΕΝΤ 88-69
31/10/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-75
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 76-78
07/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 59-58
07/11/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 62-54
07/11/21 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 41-56
07/11/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 61-81
07/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 69-73
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/21 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 61-60
14/11/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 59-47
14/11/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 76-52
14/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΧΑΝΘ 66-72
14/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 67-81
01/12/21 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 63-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 90-68
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 61-72
21/11/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 84-77
21/11/21 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 66-76
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 108-51
21/11/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 72-53
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 78-86
28/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 88-70
28/11/21 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-73
28/11/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ 65-69
28/11/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 57-77
28/11/21 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 63-66
28/11/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 81-79
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 83-67
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 66-70
05/12/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 70-86
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 77-60
05/12/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 74-63
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 90-59
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 54-51
12/12/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 62-65
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 69-91
12/12/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 66-65
12/12/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 67-52
12/12/21 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 59-63
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΕΝΤ 95-80
19/12/21 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ 63-48
19/12/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 78-82
19/12/21 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 78-70
19/12/21 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 65-73
19/12/21 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 69-63
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/21 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 50-36
22/12/21 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-90
22/12/21 18:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 47-67
22/12/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 66-57
22/12/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 70-64
22/12/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 70-61
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΧΑΝΘ 76-48
23/01/22 15:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 58-61
23/01/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΕΝΤ 75-62
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 70-57
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 85-84
23/01/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 53-92
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 57-54
30/01/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 51-66
30/01/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 76-80
30/01/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 78-67
30/01/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 96-61
30/01/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 85-73
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 81-57
06/02/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 84-62
06/02/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ 70-63
06/02/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΕΝΤ 94-78
06/02/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 48-60
06/02/22 19:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 77-73
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 82-56
13/02/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 74-65
23/02/22 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΧΑΝΘ 59-51
13/02/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΜΕΝΤ 40-91
13/02/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 58-89
13/02/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 79-50
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 77-75
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 59-74
20/02/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 63-61
20/02/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 51-75
20/02/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 71-78
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 63-52
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 81-67
27/02/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 77-58
27/02/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 91-78
27/02/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΧΑΝΘ 34-82
27/02/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΕΝΤ 59-46
27/02/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 75-81
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 58-60
06/03/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 61-72
06/03/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 89-50
06/03/22 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 58-62
06/03/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 77-64
06/03/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 75-52
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 68-76
13/03/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 40-74
13/03/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-62
13/03/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΝΘ 76-64
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΕΝΤ 65-59
13/03/22 17:00 ΚΓ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 61-76
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 70-46
20/03/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 56-62
20/03/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68-52
20/03/22 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 76-75
20/03/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 90-78
20/03/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 78-68
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/03/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 54-79
27/03/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 71-64
27/03/22 20:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 71-65
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΧΑΝΘ 55-50
27/03/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 33-124
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 84-87
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 56-48
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 74-80
13/04/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 57-60
03/04/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ 78-76
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 74-68
03/04/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 85-57
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 75-60
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 58-79
10/04/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 71-46
10/04/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΕΝΤ 84-66
10/04/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 42-62
10/04/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 68-84
10/04/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 60-75
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 80-73
17/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΕΝΤ 69-62
04/05/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 105-51
17/04/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 69-54
17/04/22 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 64-45
04/05/22 18:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 103-58
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/04/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 68-91
19/04/22 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 56-62
20/04/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 66-74
11/05/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 64-90
20/04/22 18:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 64-53
20/04/22 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 76-85
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΝΘ 56-60
27/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΕΝΤ 104-57
27/04/22 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 67-49
27/04/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 92-59
27/04/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 66-50
27/04/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 35-71
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/05/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 73-90
01/05/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 67-53
01/05/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 60-90
01/05/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 73-60
01/05/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 52-77
01/05/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 79-39
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/05/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 78-63
08/05/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ 67-39
08/05/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΕΝΤ 68-50
08/05/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 75-88
08/05/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 43-112
08/05/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 72-74
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/05/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 65-72
15/05/22 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 57-79
15/05/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 57-75
15/05/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 67-77
11/05/22 19:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 79-30
15/05/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 69-60
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 33 18 15 3 0 1302 1125 177   0   1   1,157
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 32 18 14 4 0 1264 1102 162   0   1   1,147
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 30 18 12 6 0 1142 1132 10   0   1   1,008
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 28 18 10 8 0 1206 1177 29   0   1   1,024
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 26 18 8 10 0 1211 1161 50   4   1   1,043
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 26 18 8 10 0 1072 1141 -69   2   1   0,939
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 25 18 7 11 0 1255 1335 -80   0   1   0,940
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ 24 18 6 12 0 1165 1240 -75   0   1   0,939
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ 23 18 5 13 0 1123 1221 -98   3   1,071   0,919
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 23 18 5 13 0 1058 1164 -106   3   0,933   0,908


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 57-74
24/10/21 14:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 71-44
24/10/21 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 57-75
24/10/21 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 62-42
24/10/21 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 71-76
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 69-64
31/10/21 13:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 59-55
31/10/21 17:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 48-45
31/10/21 13:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 30-45
31/10/21 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 83-76
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 62-64
07/11/21 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 73-51
24/11/21 20:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 41-42
07/11/21 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 62-60
07/11/21 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 71-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 61-56
21/11/21 18:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 52-48
21/11/21 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 82-63
02/02/22 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 71-55
21/11/21 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 88-65
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/21 20:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 63-53
27/11/21 16:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 81-71
28/11/21 13:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 79-64
28/11/21 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 85-80
28/11/21 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 73-56
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/12/21 18:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 63-61
04/12/21 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 54-69
05/12/21 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 70-72
05/12/21 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 68-57
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 54-67
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/22 14:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 69-62
12/12/21 15:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 73-70
12/12/21 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 62-46
12/12/21 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 65-69
12/12/21 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 72-49
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 83-72
19/12/21 16:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 71-58
19/12/21 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 73-64
19/12/21 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 49-72
19/12/21 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 56-46
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 14:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 66-73
23/01/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 64-48
23/01/22 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 62-50
23/01/22 13:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 67-50
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 70-66
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 58-62
16/02/22 15:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 71-72
02/03/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 78-68
06/02/22 14:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 50-55
06/02/22 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 87-76
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 76-50
13/02/22 14:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 77-66
13/02/22 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 72-68
13/02/22 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 69-67
13/02/22 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 84-81
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 67-61
20/02/22 14:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 73-76
20/02/22 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 59-66
20/02/22 14:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 68-70
20/02/22 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 68-81
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 66-49
09/03/22 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 71-48
23/03/22 18:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 80-88
27/02/22 14:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 57-58
27/02/22 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 65-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/03/22 20:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 71-78
05/04/22 15:30 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 57-78
30/03/22 15:30 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 75-73
13/03/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 74-42
23/03/22 18:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 70-62
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 18:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 81-61
20/03/22 13:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 79-59
20/03/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 71-59
30/03/22 18:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 62-55
20/03/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 72-62
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 72-66
27/03/22 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 64-61
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 67-52
27/03/22 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 69-66
27/03/22 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 70-75
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 87-61
03/04/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 75-66
03/04/22 14:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 64-57
03/04/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 86-70
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 72-74
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 70-64
10/04/22 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 67-65
17/04/22 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 64-63
10/04/22 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 84-73
17/04/22 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 75-73
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 30 16 14 2 0 1259 1021 238   0   1   1,233
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 28 16 12 4 0 1297 1218 79   0   1   1,064
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27 16 11 5 0 1312 1199 113   3   1,006   1,094
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 27 16 11 5 0 1231 1183 48   3   0,993   1,040
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 23 16 7 9 0 1259 1288 -29   0   1   0,977
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 22 16 6 10 0 1178 1256 -78   4   1   0,937
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 22 16 6 10 0 1126 1181 -55   2   1   0,953
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 19 16 3 13 0 1175 1337 -162   0   1   0,878
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 18 16 2 14 0 1155 1309 -154   0   1   0,882


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 14:00 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 83-72
24/10/21 17:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 85-86
24/10/21 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 80-84
24/10/21 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 75-79
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 15:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 75-67
31/10/21 15:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 107-74
31/10/21 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 82-60
31/10/21 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 87-98
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 78-79
07/11/21 16:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 71-76
07/11/21 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 69-78
07/11/21 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 73-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 15:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 93-46
21/11/21 15:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 96-68
15/12/21 18:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 59-65
21/11/21 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 76-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 14:00 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 71-77
28/11/21 16:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 79-82
03/12/21 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 84-73
28/11/21 17:00 ΧΙΟΥ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 70-79
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 79-60
05/12/21 16:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 69-71
05/12/21 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 93-61
05/12/21 15:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 90-70
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/21 20:00 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 59-64
12/12/21 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 100-93
12/12/21 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 75-80
12/12/21 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 65-79
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 14:00 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 70-75
19/12/21 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 54-68
19/12/21 15:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 96-94
19/12/21 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 75-54
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 63-69
23/01/22 15:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 93-73
23/01/22 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 76-60
23/01/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 83-76
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 14:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 82-81
06/02/22 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 85-70
06/02/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 74-60
06/02/22 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 80-62
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 13:15 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 69-85
13/02/22 16:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 75-86
12/02/22 16:30 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 67-63
13/02/22 13:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 87-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 94-76
20/02/22 15:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 90-45
20/02/22 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 83-74
20/02/22 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 83-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 14:00 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 72-84
27/02/22 16:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 71-78
27/02/22 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 73-72
27/02/22 15:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 93-76
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 14:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 95-72
13/03/22 15:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 70-67
13/03/22 15:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 68-77
13/03/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 95-88
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/03/22 14:00 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 88-92
20/03/22 15:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 81-85
20/03/22 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 85-74
20/03/22 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 86-58
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 16:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 76-71
27/03/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 79-63
06/04/22 18:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 98-71
27/03/22 15:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 78-64
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 87-92
03/04/22 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 71-83
03/04/22 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 62-61
03/04/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 69-75
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 69-62
10/04/22 17:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 103-106
10/04/22 16:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 65-70
18/05/22 18:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 72-73
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 40 20 20 0 0 1742 1260 482   0   1   1,382
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 38 20 18 2 0 1575 1321 254   0   1   1,192
ΚΑΠ 35 20 15 5 0 1583 1381 202   0   1   1,146
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 32 20 12 8 0 1516 1415 101   0   1   1,071
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 30 20 10 10 0 1427 1373 54   0   1   1,039
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 29 20 9 11 0 1457 1512 -55   0   1   0,963
ΑΣ ΠΕΡΑ 28 20 8 12 0 1519 1452 67   7   1   1,046
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 28 20 8 12 0 1349 1439 -90   6   1   0,937
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 28 20 8 12 0 1359 1393 -34   5   1   0,975
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 21 20 1 19 0 1236 1744 -508   0   1   0,708
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 20 20 1 18 1 1163 1636 -473   0   1   0,710


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/21 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 73-64
17/10/21 11:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 85-89
17/10/21 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΚΑΠ 78-69
17/10/21 11:30 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 69-83
17/10/21 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 72-67
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 74-72
24/10/21 14:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ 76-52
24/10/21 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 82-59
24/10/21 17:00 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 85-90
24/10/21 17:00 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 48-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 12:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 57-91
31/10/21 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΚΑΠ 84-92
31/10/21 12:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 74-68
31/10/21 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 72-59
31/10/21 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 97-72
07/11/21 14:00 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΠΕΡΑ 91-85
07/11/21 17:00 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 64-82
07/11/21 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 74-82
06/11/21 19:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 99-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/21 12:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 63-81
14/11/21 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 81-60
01/12/21 18:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 79-72
14/11/21 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 84-71
14/11/21 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΑΠ 70-72
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 73-75
21/11/21 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ 93-83
21/11/21 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 79-73
21/11/21 13:30 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 53-55
20/11/21 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 57-77
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 53-94
28/11/21 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 68-76
28/11/21 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 49-69
28/11/21 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 82-79
28/11/21 20:30 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 89-65
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 90-42
05/12/21 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 86-74
05/12/21 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 69-60
05/12/21 12:00 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 63-101
02/02/22 13:30 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΚΑΠ 65-77
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 17:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 56-96
12/12/21 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 97-57
12/12/21 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 78-74
12/12/21 13:30 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 88-64
09/02/22 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 108-48
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 81-71
19/12/21 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 73-67
19/12/21 13:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 70-85
19/12/21 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΚΑΠ 72-76
19/12/21 12:00 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 64-72
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 17:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΠΕΡΑ 57-88
23/01/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 71-70
23/01/22 14:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 70-66
23/01/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 84-76
23/01/22 18:00 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 57-67
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΠΕΡΑ 70-84
30/01/22 12:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 85-65
16/02/22 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 66-80
30/01/22 13:00 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 70-60
02/02/22 19:00 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 57-78
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/02/22 18:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 67-78
06/02/22 13:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 67-87
06/02/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΚΑΠ 67-71
06/02/22 12:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 79-61
06/02/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 92-40
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/22 19:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 89-73
13/02/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΠΕΡΑ 72-57
13/02/22 14:00 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 81-62
13/02/22 17:00 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 63-87
13/02/22 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 85-61
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΚΑΠ 52-96
20/02/22 13:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 77-50
20/02/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 93-63
20/02/22 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 72-52
20/02/22 13:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 57-94
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 14:00 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 93-53
27/02/22 17:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΠΕΡΑ 75-96
27/02/22 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 88-74
27/02/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 62-70
27/02/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 75-58
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/22 18:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 76-78
06/03/22 17:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-74
06/03/22 13:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 76-65
06/03/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 65-63
06/03/22 12:30 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΚΑΠ 71-58
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 94-70
13/03/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΠΕΡΑ 64-52
13/03/22 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 89-74
30/03/22 19:30 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 57-89
13/03/22 11:30 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 61-98
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 17:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 61-85
20/03/22 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 70-80
20/03/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 70-73
19/03/22 19:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 104-56
20/03/22 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 92-88
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 95-50
27/03/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 82-73
27/03/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 57-51
27/03/22 13:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 68-82
27/03/22 17:00 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΚΑΠ 49-82
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 70-86
03/04/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 65-66
03/04/22 15:30 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 83-55
03/04/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 86-84
03/04/22 17:00 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 20-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 85-46
10/04/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 69-65
10/04/22 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 61-84
10/04/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΚΑΠ 74-71
10/04/22 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 74-52
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 35 18 17 1 0 1535 1119 416   0   1   1,371
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 33 18 15 3 0 1397 1221 176   0   1   1,144
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 32 18 14 4 0 1332 1249 83   0   1   1,066
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 31 18 13 5 0 1302 1154 148   0   1   1,128
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 27 18 9 9 0 1230 1282 -52   0   1   0,959
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩΝ" 24 18 6 12 0 1177 1305 -128   4   1   0,901
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 24 18 6 12 0 1171 1256 -85   2   1   0,932
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 22 18 4 14 0 1165 1338 -173   3   1,015   0,870
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ 22 18 4 14 0 1168 1338 -170   3   0,984   0,872
ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20 18 2 16 0 1163 1378 -215   0   1   0,843


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 72-49
24/10/21 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 88-78
24/10/21 17:00 ΕΑΝΚΙ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 76-69
24/10/21 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 63-49
24/10/21 19:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 48-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 64-66
31/10/21 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 70-59
31/10/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 53-83
31/10/21 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 60-66
31/10/21 17:00 ΚΓ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 71-78
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 70-75
07/11/21 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 79-72
07/11/21 17:00 ΕΑΝΚΙ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 101-61
07/11/21 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 81-65
07/11/21 17:00 ΚΓ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 64-60
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 74-67
21/11/21 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 75-71
21/11/21 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 59-96
21/11/21 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 87-55
21/11/21 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 83-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 61-68
28/11/21 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 79-62
28/11/21 17:00 ΕΑΝΚΙ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 81-77
28/11/21 17:00 ΚΓ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 71-72
28/11/21 17:00 Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 78-79
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 71-63
05/12/21 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 58-59
05/12/21 17:00 ΕΑΝΚΙ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 88-50
05/12/21 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 71-51
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 55-76
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 72-75
12/12/21 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 63-80
12/12/21 17:00 ΚΓ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 62-67
12/12/21 17:00 Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 72-74
12/12/21 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 84-64
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 ΕΑΝΚΙ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 96-44
19/12/21 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 100-81
19/12/21 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 81-59
30/01/22 15:30 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 62-83
19/12/21 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 71-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 57-64
23/01/22 17:00 ΚΓ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 56-77
23/01/22 17:00 Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 70-105
23/01/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 85-78
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 62-57
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 17:00 ΚΓ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 64-75
06/02/22 17:00 Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 55-67
06/02/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 55-57
06/02/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 77-79
06/02/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 88-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 73-52
02/03/22 18:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 71-65
13/02/22 17:00 ΕΑΝΚΙ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 85-64
12/02/22 19:30 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 65-55
13/02/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 55-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 75-64
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 62-69
20/02/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 64-88
20/02/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 55-62
20/02/22 17:00 Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 74-64
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/03/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 67-71
27/02/22 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 92-76
26/02/22 16:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 92-74
05/03/22 17:00 ΚΓ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 60-69
27/02/22 17:00 Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 74-76
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 66-68
12/03/22 16:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 74-79
12/03/22 19:30 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 67-63
13/03/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 92-78
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 56-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 75-56
20/03/22 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 64-63
20/03/22 17:00 ΚΓ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 62-86
20/03/22 17:00 Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 74-66
20/03/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 96-73
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 88-59
27/03/22 17:00 ΕΑΝΚΙ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 83-77
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 68-65
27/03/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 57-61
27/03/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 58-83
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 51-74
03/04/22 17:00 ΚΓ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 71-77
03/04/22 17:00 Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 57-67
03/04/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 79-68
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 63-68
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 74-67
10/04/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 81-74
09/04/22 18:00 ΕΑΝΚΙ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 101-59
10/04/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 76-79
10/04/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 80-68
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (5ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΔΕΚΑ 35 18 17 1 0 1370 1120 250   0   1   1,223
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 31 18 13 5 0 1341 1197 144   0   1   1,120
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 29 18 11 7 0 1304 1236 68   4   1   1,055
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 29 18 11 7 0 1294 1233 61   2   1   1,049
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 27 18 9 9 0 1334 1299 35   0   1   1,026
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 26 18 8 10 0 1191 1274 -83   3   1,033   0,934
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 26 18 8 10 0 1228 1300 -72   3   0,967   0,944
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 25 18 7 11 0 1142 1197 -55   0   1   0,954
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 21 18 3 15 0 1086 1240 -154   4   1   0,875
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 21 18 3 15 0 1170 1364 -194   2   1   0,857


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 76-66
24/10/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 69-67
24/10/21 17:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 61-67
24/10/21 14:15 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 81-64
24/10/21 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 85-58
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-53
24/11/21 19:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 67-57
31/10/21 19:15 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 42-56
31/10/21 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 68-59
31/10/21 17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΔΕΚΑ 74-82
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 84-72
07/11/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 63-73
07/11/21 17:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 65-52
14/11/21 19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΔΕΚΑ 53-70
07/11/21 17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 73-75
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 82-84
21/11/21 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 86-57
21/11/21 15:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 62-70
21/11/21 20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 59-54
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 82-79
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 62-67
28/11/21 19:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΔΕΚΑ 49-62
28/11/21 17:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 86-66
28/11/21 17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 76-66
28/11/21 17:00 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 59-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/12/21 21:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 73-55
05/12/21 18:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 53-70
05/12/21 17:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 84-73
05/12/21 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 79-68
15/12/21 19:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 63-88
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 55-71
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 57-64
12/12/21 17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 65-56
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΔΕΚΑ 83-95
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 63-65
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 81-65
19/12/21 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 60-39
19/12/21 18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 59-77
19/12/21 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 71-53
19/12/21 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 83-63
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 68-72
23/01/22 17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 75-83
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 65-70
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 70-46
30/01/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΔΕΚΑ 74-85
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 79-73
06/02/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 75-66
06/02/22 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 71-58
06/02/22 19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 55-60
06/02/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΔΕΚΑ 69-76
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 69-65
13/02/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 62-68
13/02/22 17:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 78-66
13/02/22 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 54-66
13/02/22 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 89-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 80-67
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 63-60
20/02/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 70-78
20/02/22 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 75-57
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 84-61
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 65-72
27/02/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 76-71
06/03/22 17:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΔΕΚΑ 66-67
27/02/22 17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 52-84
09/03/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 79-82
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 68-72
13/03/22 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 60-48
13/03/22 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 63-73
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 81-61
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 69-82
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΔΕΚΑ 56-77
20/03/22 17:30 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 74-54
20/03/22 17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 69-95
20/03/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 85-73
20/03/22 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 69-73
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 52-61
27/03/22 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 90-63
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 66-61
30/03/22 19:30 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 77-47
27/03/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 79-62
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 87-81
03/04/22 17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 61-69
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 80-77
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΔΕΚΑ 85-92
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 68-85
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 70-76
10/04/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 82-68
10/04/22 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 85-92
10/04/22 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 60-68
13/04/22 20:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 72-60
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (6ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 34 18 16 2 0 1456 1102 354   0   1   1,321
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 33 18 15 3 0 1318 1114 204   0   1   1,183
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 32 18 14 4 0 1348 1081 267   0   1   1,246
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 28 18 10 8 0 1214 1190 24   4   1   1,020
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 28 18 10 8 0 1149 1085 64   2   1   1,058
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26 18 8 10 0 1310 1382 -72   3   1,047   0,947
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 26 18 8 10 0 1247 1306 -59   3   0,954   0,954
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24 18 6 12 0 1151 1245 -94   0   1   0,924
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 21 18 3 15 0 1060 1286 -226   0   1   0,824
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 18 18 0 18 0 959 1421 -462   0   1   0,674


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 63-69
24/10/21 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 88-46
24/10/21 17:00 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 52-63
24/10/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 64-41
24/10/21 18:00 ΔΑΚ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 35-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 83-77
31/10/21 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 56-53
31/10/21 15:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 58-49
31/10/21 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 61-46
31/10/21 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 98-38
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 58-67
07/11/21 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 79-54
07/11/21 17:00 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 37-61
07/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 73-51
07/11/21 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 95-75
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 72-61
21/11/21 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 60-75
21/11/21 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 55-75
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 35-70
21/11/21 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 82-76
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 59-56
28/11/21 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 68-42
28/11/21 17:00 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 66-74
28/11/21 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 61-59
28/11/21 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 68-74
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 49-82
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 74-66
05/12/21 20:00 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 51-80
05/12/21 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 71-64
05/12/21 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 89-83
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 69-62
12/12/21 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 72-44
12/12/21 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 88-64
12/12/21 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 75-68
12/12/21 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 59-52
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 57-83
19/12/21 18:30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 77-69
19/12/21 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 67-77
19/12/21 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 50-85
19/12/21 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 63-55
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 54-78
23/01/22 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 67-58
23/01/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 83-74
23/01/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 68-73
23/01/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 99-55
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 81-49
06/02/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 79-87
06/02/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 67-47
23/02/22 19:30 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 77-72
06/02/22 15:45 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 79-48
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 76-55
13/02/22 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 64-66
13/02/22 17:00 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 75-80
02/03/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 56-64
13/02/22 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 62-87
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 74-61
20/02/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 69-80
19/02/22 16:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 67-50
20/02/22 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 67-87
20/02/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 79-93
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 84-76
27/02/22 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 80-61
11/03/22 19:00 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 77-65
27/02/22 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 86-52
27/02/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 60-82
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 59-66
13/03/22 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 67-85
17/03/22 18:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 65-81
13/03/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 88-83
23/03/22 21:30 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 73-86
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 61-42
20/03/22 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 72-55
20/03/22 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 74-51
20/03/22 16:15 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 66-71
20/03/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 87-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 65-72
27/03/22 17:00 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 43-72
27/03/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 64-85
27/03/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 58-70
27/03/22 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 57-69
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 77-57
03/04/22 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 80-64
03/04/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 78-72
03/04/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 84-55
03/04/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 63-75
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 88-62
10/04/22 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 73-90
10/04/22 17:00 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 74-90
10/04/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 59-79
10/04/22 17:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 52-75
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 32 16 16 0 0 1388 951 437   0   1   1,459
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 30 16 14 2 0 1188 976 212   0   1   1,217
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27 16 11 5 0 1145 1085 60   0   1   1,055
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22 16 6 10 0 1071 1182 -111   9   1,083   0,906
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 22 16 6 10 0 987 1137 -150   9   0,987   0,868
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22 16 6 10 0 1054 1145 -91   9   0,987   0,920
ΑΣ ΠΑΟΚ 22 16 6 10 0 1042 1122 -80   9   0,950   0,928
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20 16 4 12 0 1054 1197 -143   0   1   0,880
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 19 16 3 13 0 1076 1210 -134   0   1   0,889


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/21 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 62-70
17/10/21 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 68-85
17/10/21 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 67-72
16/10/21 16:45 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΠΑΟΚ 71-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/21 17:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 84-49
24/10/21 13:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 80-77
24/10/21 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 68-54
23/10/21 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 56-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 74-71
31/10/21 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 82-89
31/10/21 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 59-66
31/10/21 13:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 63-66
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/21 13:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 76-54
20/11/21 15:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 80-75
20/11/21 16:45 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 70-62
21/11/21 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 55-83
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΠΑΟΚ 67-60
28/11/21 12:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 72-65
28/11/21 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 76-60
28/11/21 17:45 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 70-64
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/21 16:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 79-78
05/12/21 13:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 69-64
04/12/21 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 73-77
05/12/21 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 79-59
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/21 19:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 88-70
26/01/22 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 89-72
22/03/22 15:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 90-52
12/12/21 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΣ ΠΑΟΚ 74-79
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/12/21 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 56-80
29/12/21 14:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58-104
29/12/21 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 76-72
02/03/22 16:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 57-66
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 68-57
22/01/22 17:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 81-67
23/01/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 73-66
22/01/22 12:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 73-39
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/22 17:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 104-52
30/01/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 73-75
30/01/22 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 93-69
29/01/22 14:30 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 83-72
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 69-84
06/02/22 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 50-60
06/02/22 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 64-76
23/02/22 18:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 76-61
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 59-67
13/02/22 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 76-48
09/03/22 16:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69-65
09/03/22 14:30 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 65-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 64-78
20/02/22 15:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 66-64
19/02/22 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 71-49
19/02/22 15:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 81-48
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 56-83
27/02/22 12:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 63-56
16/03/22 18:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 71-56
16/03/22 18:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 76-81
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/22 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 80-68
05/03/22 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 72-85
05/03/22 16:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΠΑΟΚ 82-61
06/03/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 67-89
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 14:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 59-74
13/03/22 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 95-85
12/03/22 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 50-91
13/03/22 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 49-66
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 14:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 80-59
20/03/22 14:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 111-60
20/03/22 14:00 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 61-56
20/03/22 14:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΟΚ 60-55
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 69-70
27/03/22 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 55-95
27/03/22 14:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 76-51
27/03/22 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 46-53
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 36 18 18 0 0 1395 759 636   0   1   1,837
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 33 18 15 3 0 1362 839 523   0   1   1,623
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 32 18 14 4 0 1147 869 278   0   1   1,319
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ 31 18 13 5 0 1050 908 142   0   1   1,156
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 25 18 7 11 0 915 1145 -230   3   1,098   0,799
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 25 18 7 11 0 961 1120 -159   3   0,910   0,858
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 24 18 6 12 0 862 1035 -173   0   1   0,832
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 23 18 5 13 0 796 1054 -258   0   1   0,755
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 21 18 3 15 0 807 1141 -334   0   1   0,707
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ 19 18 2 15 1 753 1178 -425   0   1   0,639


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/21 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 38-74
24/10/21 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 51-61
24/10/21 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 29-83
24/10/21 13:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 54-63
24/10/21 14:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 82-36
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 64-49
31/10/21 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 77-28
31/10/21 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 64-43
31/10/21 12:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 54-61
31/10/21 13:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 70-59
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/21 16:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 24-83
07/11/21 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 43-63
07/11/21 12:15 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 63-23
07/11/21 13:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 47-69
07/11/21 13:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 80-38
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 61-39
21/11/21 13:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 38-49
21/11/21 14:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 57-36
21/11/21 13:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 35-84
21/11/21 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 86-36
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 13:30 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 52-41
28/11/21 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 47-74
28/11/21 12:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 78-49
28/11/21 13:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 67-70
28/11/21 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 44-51
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 14:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 60-38
05/12/21 13:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 50-42
05/12/21 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 29-54
05/12/21 12:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 50-59
05/12/21 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 57-73
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/21 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 55-51
12/12/21 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 59-61
12/12/21 13:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 65-49
12/12/21 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 41-60
21/01/22 15:45 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 79-28
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 55-39
19/12/21 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 37-73
19/12/21 13:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 61-68
19/12/21 14:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 57-60
19/12/21 12:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 43-67
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 15:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 46-52
23/01/22 15:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 91-34
23/01/22 15:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 62-57
23/01/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 83-36
23/01/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 45-56
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 13:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 77-26
06/02/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 68-41
06/02/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80-31
06/02/22 13:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 76-39
06/02/22 12:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 53-79
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 12:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 65-51
13/02/22 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 36-76
13/02/22 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 37-56
13/02/22 21:30 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 63-59
13/02/22 14:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 52-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 78-34
20/02/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 64-34
20/02/22 12:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 63-58
20/02/22 14:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 66-54
20/02/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 36-66
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/02/22 16:30 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 41-48
27/02/22 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 42-49
27/02/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 45-69
27/02/22 13:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 95-54
27/02/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 54-85
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 12:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 43-58
13/03/22 12:30 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 64-32
13/03/22 16:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 42-36
13/03/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 72-46
13/03/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 75-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 39-50
20/03/22 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 61-62
20/03/22 13:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 91-38
20/03/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 75-47
20/03/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 74-60
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 13:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 52-36
27/03/22 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 48-51
27/03/22 13:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 87-84
27/03/22 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 66-49
27/03/22 13:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 45-87
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 13:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 42-50
03/04/22 13:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 92-38
03/04/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 44-62
03/04/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 73-48
13/04/22 13:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 20-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 64-75
10/04/22 13:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 47-93
10/04/22 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 68-51
10/04/22 13:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 43-76
16/04/22 13:30 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 79-44
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 39 20 19 1 0 1396 878 518   0   1   1,589
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 35 20 15 5 0 1184 1044 140   3   1,018   1,134
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 35 20 15 5 0 1235 1072 163   3   0,981   1,152
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 33 20 13 7 0 1094 1077 17   0   1   1,015
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31 20 11 9 0 1145 1065 80   0   1   1,075
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 28 20 8 12 0 957 1007 -50   3   1,089   0,950
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 28 20 8 12 0 1032 1043 -11   3   0,917   0,989
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 27 20 7 13 0 1046 1081 -35   4   1   0,967
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟ 27 20 7 13 0 950 1082 -132   2   1   0,878
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 26 20 7 12 1 983 1082 -99   0   1   0,908
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 19 20 0 19 1 764 1355 -591   0   1   0,563


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/21 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 46-61
28/10/21 19:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 68-62
17/10/21 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 57-36
17/10/21 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 58-64
17/10/21 17:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 50-54
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 57-39
24/10/21 12:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 61-39
24/10/21 13:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 52-37
24/10/21 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 51-72
24/10/21 17:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 56-46
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 52-57
10/11/21 15:30 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 48-97
31/10/21 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 61-57
31/10/21 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 67-44
31/10/21 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 50-35
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 13:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 61-38
07/11/21 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 74-38
07/11/21 17:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 44-51
06/11/21 16:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 52-66
07/11/21 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 56-55
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/21 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 38-61
14/11/21 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 42-50
14/11/21 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 56-24
17/11/21 20:30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 65-45
14/11/21 13:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 68-48
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 17:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 43-51
21/11/21 13:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 66-42
21/11/21 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 56-74
21/11/21 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 63-55
21/11/21 13:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 86-63
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 38-39
28/11/21 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 50-55
28/11/21 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 43-72
28/11/21 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 62-41
28/11/21 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 58-46
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 55-56
05/12/21 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 95-30
05/12/21 17:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 53-59
05/12/21 17:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 53-64
05/12/21 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 58-42
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 47-70
12/12/21 17:30 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 43-75
12/12/21 18:30 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 69-57
12/12/21 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 61-41
12/12/21 13:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 50-46
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 83-53
19/12/21 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 67-42
19/12/21 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 60-46
19/12/21 12:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 56-53
19/12/21 17:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 41-55
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 14:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 79-43
23/01/22 15:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 61-53
23/01/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 63-56
23/01/22 13:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 47-44
23/01/22 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 72-41
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/22 13:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 80-49
10/02/22 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 43-61
30/01/22 14:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 44-64
30/01/22 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 73-60
30/01/22 17:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 49-33
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 13:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 42-53
06/02/22 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 44-55
04/03/22 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 70-44
06/02/22 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 65-42
06/02/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 46-50
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 46-44
15/03/22 13:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 20-0
13/02/22 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 61-66
13/02/22 17:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 42-56
13/02/22 17:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 51-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 13:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 57-50
20/02/22 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 29-65
20/02/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 70-56
20/02/22 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 59-30
20/02/22 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 64-42
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 48-46
27/02/22 13:00 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 61-35
27/02/22 17:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 47-73
27/02/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 51-94
23/03/22 17:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 61-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/22 13:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 57-45
06/03/22 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 23-59
06/03/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 54-45
06/03/22 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 64-55
06/03/22 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 64-54
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 17:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 67-61
13/03/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 78-27
13/03/22 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 77-45
13/03/22 17:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 46-50
13/03/22 15:45 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 51-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 13:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-20
20/03/22 14:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 31-77
20/03/22 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 56-51
20/03/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 40-37
20/03/22 12:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 59-43
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 78-51
27/03/22 13:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 77-62
27/03/22 13:00 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 53-65
27/03/22 13:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 46-41
27/03/22 13:00 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 51-39
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 13:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 64-63
03/04/22 13:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 48-67
03/04/22 13:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 63-48
13/04/22 15:00 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 47-53
03/04/22 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 43-48
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 13:30 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 43-70
10/04/22 13:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 55-49
10/04/22 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 72-41
10/04/22 13:00 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 60-42
10/04/22 13:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 56-63
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 27 14 13 1 0 942 646 296   0   1   1,458
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 26 14 12 2 0 904 657 247   0   1   1,375
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. ΡΥΣΙ 25 14 11 3 0 992 683 309   0   1   1,452
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 21 14 7 7 0 784 745 39   0   1   1,052
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 20 14 6 8 0 747 756 -9   0   1   0,988
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18 14 4 10 0 658 740 -82   0   1   0,889
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 17 14 3 11 0 700 852 -152   0   1   0,821
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 14 14 0 14 0 495 1143 -648   0   1   0,433


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/21 12:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 59-45
24/10/21 14:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 58-48
24/10/21 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 42-55
24/10/21 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 69-18
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 16:00 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 57-66
31/10/21 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 55-60
31/10/21 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 65-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 12:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 82-39
07/11/21 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 86-22
07/11/21 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 56-73
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 49-96
21/11/21 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 34-56
21/11/21 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 44-78
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 13:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 43-47
28/11/21 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 61-45
28/11/21 16:00 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 73-28
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 42-62
05/12/21 13:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 48-35
05/12/21 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 49-84
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 14:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 76-44
12/12/21 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 74-36
12/12/21 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 91-44
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 13:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 49-79
19/12/21 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 73-49
19/12/21 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 49-63
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 12:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 51-58
23/01/22 14:00 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 74-40
23/01/22 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 61-46
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 42-79
06/02/22 16:00 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 63-59
06/02/22 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 66-49
06/02/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 39-71
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 12:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 59-61
13/02/22 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 61-40
13/02/22 13:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-31
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 46-54
20/02/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 38-80
20/02/22 16:00 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 60-34
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/22 12:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 103-24
06/03/22 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 44-38
27/02/22 16:00 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 50-46
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/22 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 55-46
13/03/22 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 57-36
13/03/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 29-87
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 15:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 45-34
20/03/22 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 65-46
20/03/22 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 88-32
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 39-61
27/03/22 13:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 62-83
27/03/22 13:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 27-80
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 13:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 74-60
03/04/22 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 53-73
03/04/22 13:00 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 68-45
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 70-53
10/04/22 13:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 44-49
10/04/22 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 45-58
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 35 18 17 1 0 1279 775 504   0   1   1,650
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 34 18 16 2 0 1324 916 408   0   1   1,445
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 31 18 13 5 0 1089 954 135   0   1   1,141
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 28 18 10 8 0 1004 963 41   0   1   1,042
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 27 18 9 9 0 1046 999 47   0   1   1,047
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕ 26 18 8 10 0 1038 995 43   4   1   1,043
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26 18 8 10 0 1116 1041 75   2   1   1,072
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ 23 18 5 13 0 903 1125 -222   0   1   0,802
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 22 18 4 14 0 989 1138 -149   0   1   0,869
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 18 18 0 18 0 799 1681 -882   0   1   0,475


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/21 19:30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 43-39
17/10/21 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 43-62
17/10/21 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 63-34
17/10/21 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 56-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/21 21:30 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 86-32
24/10/21 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 49-42
24/10/21 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 46-45
27/10/21 21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 30-47
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/21 14:00 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 38-100
31/10/21 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 87-37
31/10/21 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 62-58
31/10/21 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 50-45
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/21 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 111-25
07/11/21 21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 54-60
07/11/21 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 65-54
07/11/21 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 55-38
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/21 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 89-48
14/11/21 12:30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 70-48
14/11/21 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 37-47
14/11/21 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 46-83
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/21 12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 93-41
21/11/21 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 67-50
21/11/21 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 58-50
21/11/21 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 58-44
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/21 14:00 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 54-94
02/12/21 19:30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 67-42
28/11/21 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 47-55
28/11/21 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 71-40
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/21 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 92-38
05/12/21 12:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 61-52
05/12/21 16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 54-44
05/12/21 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 37-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/21 14:00 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 57-106
12/12/21 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 54-65
12/12/21 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 51-50
12/12/21 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 84-54
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/21 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 144-60
19/12/21 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 74-58
19/12/21 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 67-54
19/12/21 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 53-58
19/12/21 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 74-51
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/22 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 52-88
23/01/22 12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 68-58
23/01/22 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 58-37
23/01/22 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 37-49
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/22 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 40-55
30/01/22 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 73-55
30/01/22 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 59-69
30/01/22 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 66-64
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/22 14:00 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 46-83
06/02/22 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 49-46
06/02/22 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 66-55
24/02/22 21:30 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 63-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/22 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 61-57
13/02/22 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 54-67
02/03/22 20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 65-48
10/03/22 18:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 42-46
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/02/22 14:00 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 23-75
20/02/22 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 71-44
20/02/22 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 63-67
20/02/22 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 59-64
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/22 18:00 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 42-69
27/02/22 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 54-73
27/02/22 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 58-68
03/03/22 21:15 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 76-45
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/22 14:00 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 38-79
06/03/22 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 82-55
06/03/22 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 68-61
06/03/22 13:00 ΚΓ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 46-65
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/02 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 85-32
20/03/02 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 46-72
13/03/02 19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 47-39
12/03/02 17:30 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 49-54
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/22 14:00 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 60-86
20/03/22 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 61-58
20/03/22 13:00 ΚΓ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58-52
20/03/22 15:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 89-27
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/22 13:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 109-35
06/04/22 21:30 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 58-53
27/03/22 13:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 48-52
27/03/22 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 59-73
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/22 13:00 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 73-119
03/04/22 13:00 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 42-72
03/04/22 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 57-64
03/04/22 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 77-35
03/04/22 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 53-46
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/22 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 85-56
10/04/22 13:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 68-46
10/04/22 13:00 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 55-69
10/04/22 13:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 64-47