Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (2η αγωνιστική, 18/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Ν. Πεντέλης 13.30 Πεντέλη-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Ρίζος-Λογοθέτης-Κατσαπράκακης (Φαλούκας)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου Κοντίλης-Λιότσιος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Εθνικός Παντελίδης-Τσιμπούρης-Κανελλόπουλος (Πετρόπουλος)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Έσπερος Καραβίτης-Ορφανός Εμ.-Παπαδόπουλος Χ. (Τεφτίκης)

Παπάγου 14.00 Παπάγου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Τσάτσης-Ζιώγας-Βελέντζας (Παπαγιαννόπουλος)

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Ιωνικός ΝΦ Πλιάκας-Φασόλης-Κούλης Κ. (Αλετράς)

Δ. Βικέλας 13.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς – Νέο Ληξούριο Φάκαρος-Χριστινάκης-Αγγελής (Γολεγού)

2ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Ηλυσιακός Καλογερόπουλος Φ.-Γρίβα-Ουσταμπασίδης (Ηπιώτης) - ΑΝΑΒΟΛΗ: 28/10, 17.00

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Π. Φάληρο Κάρδαρης-Σπυρόπουλος-Τεφτίκης (Παλάτος)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Στρέμπας-Μπούκας-Χριστοδουλάκης (Τηγάνης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Θεονάς-Τζίμης-Κοτσίρης (Ζερδεβάς)

Δαϊς 17.00 Δούκας-Άρης Νίκαιας Ραχιώτης-Χρηστίδης Π.-Σκουλαρίκης (Κουλούρης)

Κλαδισού 17.00 Χανιά-ΟΦΗ Κωνσταντινόπουλος-Κοτσώνης-Κούλης Χ. (Χριστινάκης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Πανιώνιος-ΝΕ Μεγαρίδας Χρηστίδης Ηλ.-Σιδερής-Ναστούλης (Ορφανός Γ.)

Τετάρτη 21 Οκτωβρίου

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Πανιώνιος Καραβίτης-Τσάτσης-Κούλης Κ. (Ντάβαρης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μελίκη Ντούρας-Δημάδης-Ισιγώνης (Γκούμας) - ΑΝΑΒΟΛΗ: 28/10, 17.00

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρ.-Ιωάννινα ΣΚ Σταματόπουλος-Δόλγυρας-Κοντογιάννης (Χλώρος)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Τσουμαχίδης-Παζώλης-Γεωργούλης (Γκουντελιάς)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-Ερμής Σχηματαρίου Φακίτσας-Μαραμής-Καρακώστας (Σιμητόπουλος)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρικάλων Kαρακάσης-Μακρόπουλος-Μαρινάκης (Ιωακειμίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΚ Χαλκίδας Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Τσιργούλας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Αγ. Παύλου 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Πανσερραϊκός Κοϊμτζόγλου-Κουκουλεκίδης-Καντερές (Μανιός)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Αρετσού Τσιρτσιμάλης-Γραικός-Αναστασιάδης Βας. (Παπαγεωργίου)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Λεύκιππος Ξάνθης Θεοδώρου-Πράττος-Τσάνταλη (Θωμόπουλος)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Ερμής Λαγκαδά Μπακάλης-Σιταρίδης-Βασιλόπουλος (Δέλλας)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Γέφυρα Λόρτος-Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ. (Μήτσιου)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-ΧΑΝΘ Ντόγκας-Μελανίδης-Χρυσάφης (Δραγκίογλου)

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 16 Οκτωβρίου 2020 17:19
επιστροφή στην κορυφή